Přejít na obsah

Výpadek signálu


CableG

Doporučené příspěvky

Návštěvník matroskark

opravdu s přechodem k vodafone automaticky klesla kvalita ,firma zrušila formulář pro nahlášení poruchy ,myslím že to zhodnotím a odejdu,dnes nefunkční media box,nenaladitelný hlásí nesmysly.....doporučuji tuto firmu!!😥

Spoiler

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý účastník musí vždy počítat s tím, že služba za home ceny nemůže a ani není garantovaná 24/7/365. To prostě nejde a i kabelovka je akorát technické zařízení, které se může potentovat. Pokud někdo nemůže být bez TV, tak ať si ke kabelovce platí ještě SAT operátora, instaluje pozemák a pro sichr pořídí nějakou IPTV, aby to měl jištěné ze všech stran :D

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výpadek nastal kolem 14 hodiny. Na analogu mám zmrzlé obrazy programů, které se v té době vysílali. Na analogu jde kromě CT24 a CTSport i CT1 a na DVBT jde pouze CT24 a CTSport. Na DVBT mi ukazuje epg programy všech stanic na 8 dní dopředu, ale program jde jen CT24 a CTSport. DVB-C vůbec nenaběhne, hlásí že se nemůže připojit.

Zajímavé je, že Vodafone nabízí v TV https://www.vodafone.cz/televize/klasik/  i program Sport5 v SD a na UPC ho k 1.5 zrušil, o důvodech se jen spekulovalo, ale pokud ho Vodafone nabízí, pak smlouvu s S5 zrušenou nemá. No a vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby informace na webech UPC/Vodafone byli nepravdivé.

A na https://www.vodafone.cz/upc/ si můžete přečíst co vše vám převzetí upc přinese, ať se můžete zasmát či plakat.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Praha 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Elena17

Mám tři televize. Jednu na mediabox, jednu na setopbox, jednu na kabel. Kabel a setopbox nefungují, mediabox normálně jede .. Chyba je tedy u koho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Adolf.Shitler napsal:

Každý účastník musí vždy počítat s tím, že služba za home ceny nemůže a ani není garantovaná 24/7/365. To prostě nejde a i kabelovka je akorát technické zařízení, které se může potentovat. Pokud někdo nemůže být bez TV, tak ať si ke kabelovce platí ještě SAT operátora, instaluje pozemák a pro sichr pořídí nějakou IPTV, aby to měl jištěné ze všech stran 😄

To je jasné, ale když firmu ani nejde kontaktovat na jimi udávaných tel. číslech, to není už normální!

A to že i dvě hodiny po výpadku jejich web výpadky služba hlásí že je vše v pořádku, to je taky v pořádku, aneb zaplať a buď zticha.

Upraveno uživatelem Oval
Přidat info o výpadcích
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Praha 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě nejde nic, ale dostal jsem mail, takže pohoda. Konečne v televizi opravdu nic nedávají.

Dovolte nám, abychom Vás touto cestou informovali o plánované údržbě sítě Vodafone ve Vaší lokalitě , která bude probíhat v čase od 29.05.2020 00:00 do 29.05.2020 06:00. V průběhu této údržby může docházet k výpadkům našich služeb.

 

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • upc modem technicolor 7200
  • Jindřichův Hradec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mates5785
před 1 hodinou, mipo napsal:

Od té doby, co to převzal Vodaffone, jde kvalita služeb strmě dolů. A bude hůř. 

Přesně tak jak píšete

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...