Přejít na obsah

Výpadek signálu


CableG

Doporučené příspěvky

Návštěvník filip5710

Ono už jim nestačí, že blbnou s emailem a jeho podporou starších adres, skoro všude musí teď člověk měnit adresy. A teď jim zase nejde televize, honem hledat jiného poskytovatele služeb! Za ty těžký prachy co od nás berou by měl mít člověk také dostávat stabilní a kvalitní službu. V tomto státě to začíná, ale pěkně smrdět. Co takhle sleva když v době výpadku nemůžeme službu využívat. Myslím, že by to bylo solidní jednání!  Teplice!!!

 

Upraveno uživatelem filip5710
Nedostatečné vyjádření
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sportfix@seznam.cz

Zrovna teď jsem nějakou náhodou přišel v Brně i o Vodafone signál v mobilu, takže........

Upraveno uživatelem sportfix@seznam.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník freekarol

Tak koukám, že nejsem sám. Nešla mi TV ani digitálně a ani analogově. A jelikož jsem restartoval STB, tak se mi snaží nabootovat, ale zbytečně, jen koukám, jak se mi na něm dokola točí čáry. 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Blanka Riedelova

Dobry den asi pred 2 hodinama prestala jit televize, internet jde. Ani na jedno cislo se neda dovolat  241005100. jindy to keca fantasmagorie a pak cudzinecky a dnes je obsazovaci ton. Hlavne ze za to chcete tolik penez. Jak se dovim co je za problem !!!!!!!!!! dekuju za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...