Přejít na obsah

Tragická rychlost připojení


Návštěvník evlo2

Doporučené příspěvky

Návštěvník evlo2

Pouzivam taky to speedtest-servers-static.php

Zajimavy, ze centri jede jen kolem 100 - coz me by to stacilo, ale zadnej zazrak 🙂

Kazdopadne diky, testy mimo UPC jsou dalsi co jsem chtel zkusit. (zkousle jsem mimo UPC ze serveru a tam se obvykle dostanu na ten gigabit vc. upc speedtest serveru)

 

Napr. u 5022 coz je stejny hosting jako mam ja, ale jine datacentrum se dostanu na 226Mbps speedtestem.

 

Jsem i ochotnej si koupit server nekd ejinde, ale aby to davalo smysl, kdyz ty problemy s pripojenim jsou zjevne vsude mozne

jeste pro zajimavost treba test od neflixu pri nastaveni maximalne 1 vlakna

fVPHFh4.png

 

a to uz je treba pro prehavani bluray hranicni

Ono kdyz pouziju paralelni spojeni tak se na 200-300 dostanu, ale k streamovani videa je to dost nanic

e0tbUJd.png

Upraveno uživatelem evlo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na fast.com s jednim vláknem mám taky 85 Mb/s, asi tam bude nějaký omezení, odezvy 13 a 42 ms

přes ten iperf na windows se to táhne dost pomalu, ale klasickym stahováním přes prohlížeč to valí plnou rychlostí, jenom z nějakýho záhadnýho důvodu jim to po určitym množství přenesenejch dat zkolabuje a pak to zase postupně nabírá rychlost

image.thumb.png.9b8c2b70678f5734a3ebee50917ba311.png

ten druhej valí líp

image.thumb.png.bbf9ebbe986b967c9348857c9ea754ce.png

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník evlo2

Prijde me to trochu, ze proste ty streamovaci servery na tohle nejsou pripraveny, myslim ty co si clovek udela sam, youtube a netflix maj servery v CR, amazon nevim, hbo go asi taky, to me feungovalo, disney nevim. Driv jsem mel sever doma, ale proste jsm ho uz doma nechtel mit, nicmene v CR by takovy server bysel pres 2000 mesicne a delat nejakou vpn nebo tak se me moc nechce, buh vi jaky byl vysledek a uz jsem tim stravil moc casu a hlavne me to prestalo bavit resit.

Hlavne resit to treba nejakym VPS v CR jestli zrovna ten nebo jinej budem mit dobrou konektivitu tam a tam, je proste dost loterie, vyhazovani penez a casu.

Teď jsem si koupil teda VPS v ČR na pokus a taky to nedá těch 100 na jedno připojením tak to asi nemá úplně řešení ideální, nejlepší bude prostě omezit kvalitu toho co se stahuje, nejmíň řešení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...