Přejít na obsah

Tragická rychlost připojení


Návštěvník evlo2

Doporučené příspěvky

Návštěvník evlo2

V poslední době mám problém, že si nepřehraju žádný film nebo seriál ze svého serveru bez bufferingu, mas 1080p.

Když zkusi iperf, tak to naběhne na těch 300 a postupně klesne třeba na 20 mbit. To stejné jiné iperf servery.

Speedtest servery ukážou 300.

Reálně stahování mimo ČR se chová stejně jako iperf prostě začne to na 35 a spadne postně na 2 MB.

Iperf na můj server od jinud než z UPC dá klidně gigabit.

Chová se to tak i ostatním?

 

Kdyz zkusim test na CZ server, ale nee ookla, ale http://speedtest.cesnet.cz/ tak prvni test zacne na 300, bohuzel nejdelsi delka jde dat 30s - pada to ale obvykle tak nekam ke 170 po trech testech a pak se vrati na 300, to by me popravde stacilo, ale 20 a 170 je trochu rozdil.

Upraveno uživatelem evlo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Tragická rychlost připojení
Návštěvník evlo2

Dofam, ze jsi jen trol, ale tak treba tohle zamezi dalsim podobne stupidnim prispevkum.

Je teda zajimavy, ze nez upc koupil vodafone jsem tyhle problemy nemel.

spacer.png

Nasledne

spacer.png

 

spacer.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ApacheSK

Ahoj, skús PingPlotter, a skús zistiť pri pingu nejakého problémoveho spojenia, či sa neukáže na nejakom uzle nejaká chyba.

PepaFritzl: Bridge/NeBridge to je fuk. Výkonnosť internetu obmedzuje Modem i keď ho máš v Bridge/neBridge režimu, pretože úkon Modulácie stále preberá modem, nie Router za nim.

Takže skúšať sto routerov za modemom bude zbytočnosť. Najlepšia možnosť - Pustiť zariadenie priamo do modemu bez žiadnych routerov, to bude skôr na nič ten router za nim než Modem od UPC, pretože ľudia radi kupujú 20-30€ routery.

 

A Autorovi ešte odporúčam skúsiť napísať na podporu čo ti povedia, prípadne pozri hodnoty rušenia a signálu v modemu. Ale priprav sa na to, že ak máš starši modem tak ti budu automaticky tlačiť nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník evlo2

Zajimavy,  dneska to nefungovalo ani do CZ, blikalo na modemu DS, tak jsem vyresetoval i do FR to vali tedka 300, ale to me furt nejde do hlavy jaktoze jindy to do CZ slo normalne a do FR spatne vyresil to reset modemu, IP stejna.

Upraveno uživatelem evlo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník evlo2

Nejsmutnejsi teda, je ze cela tahla anabaze vznikla tak, ze jsem si chtel na TV pustit film a videl jsem akorat buffering, tak teda tedka pripojeni vyresno, ale film furt buffering 😄

aha tak proto me to asi konecne funguje https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-operatori/vodafone-vypadek-sluzeb-mobilni-data-hlasove-sluzby-televize-internet.A200528_155601_mobilni-operatori_oma ze tam nejsou konkurencni spojeni 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulíšek

Taky máme problémy s výpadky internetu v tv od Vodafonu pouštíme YouTube pohádky jede to třeba 10min pak to vypne a musíme znovu hledat technik vyměnil router a stejně nejde jak má

Rychlost padá až se zastaví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
Návštěvník evlo2

Je fakt možné, že by připojení do UPC a na speedtesty jelo rychle, ale připojení do internetu reálně nepoužitelně a byla to chyba modemu/kabelu?

Je mě prostě divné, že test na UPC ukáže 300 mbit, ale test ke mě na server ukáže několik jednotek megabitů, spíš míň a bylo by to kabeláží.

 

PWIN5i0.png

Upraveno uživatelem evlo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...