Přejít na obsah

Modem Compal


Marek-26

Doporučené příspěvky

Možná ti to ruší mobilní síť bývalého U:fona, nyní tuším Nordic telecom, ten mě kdysi rušil na těchto dvou frekvencích 418 a 426 MHz (nejsou to GHz jak se mylně domníváš) tv vysílání, když ještě na těchto frekvencích běžela digitální televize.

Jakou tam máš úroveň signálu? v té tabulce to není vidět.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník evlo2

Mas pravdu, lhal jsem, zjevne jsem vynechal kHz, je to opravdu 400 Mhz.

 

Jak kdy nekdy 24, tedka 33

B8yuRbB.png

Tak se divam ze na tom jsou krom Nordicu jeste vysilacky policajtu a rikaj tomu 

https://ekonomickydenik.cz/radiove-spojeni-policie-zachranaru-bude-docasne-pokracovat-nez-se-rozhodne-novem-reseni-antimonopolni-urad-zamitl-stiznost-konkurence/

Asi to je ten sytem TErrestrial Trunked RAdio 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Nerad se vměšuju, ale možná by neškodilo dávat sem tabulky i se záhlavím. Pak by asi bylo jasné, že to co považuješ za úroveň signálu, je zřejmě SNR  (poměr signálu k šumu v dB), zatímco síla (úroveň) signálu  je asi -7 dBmV 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník evlo2

Ja s tebou zcela souhlasim, ale bohuzel s tim jejich webovym interface si muzes vybrat mezi tim jestli ti to pulku sloupecku schova a nebo mas hlavicky - a i tak standardnim zpusobem nejde ziskat tabulka co obsahuje vsehny sloupce i za cenu useknutych hlavicek

Upraveno uživatelem evlo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potíž je v tom, že se jedná skutečně jenom o již zmiňované "měniče modemů" a ne skutečné techniky, navíc ani nejsou od VF, ale je to externí najatá firma. Takže vymění modem a už ho vůbec nezajímá, že s jedná třeba o firemní připojení s pevnou IPv4 a původní modem byl bridge, takže je potřeba stejně nastavit i modem nový. Nechá ho v režimu router a je to v (_!_) a firma si pak musí objednat a zaplatit skutečného technika, co provede nápravu. Takový amatérismus není ani u ISP "garážníků" někde na vesnici.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník evlo2

Vlastně tohle je pozitivní - bál jsem se, že příjdu o ipv4 připojení a to zůstalo, vím, že na nových přípojkách už je jen ipv6

Upraveno uživatelem evlo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bcmiko

Prosim vas, 18.6. mi nainstalovali na novu lokalitu, t.j. uplna novostavba - rodinny dum, Ch7465VF. Nemam tam rezim bridge - chyba to kompletne v UI. Viem to nejak odrbat, alebo musim cez support, cakat a modlit sa (to som samozrejme urobil) ? 

Pripadne, cital som tu, ze po poslednom update FW je bridge dostupny. Je to skutocne tak? To je vec, ktoru VF/UPC rolluje samo, alebo viem update nejak vynutit (napr factory resetom)?

Diky moc, uz ma to pekne irituje

Upraveno uživatelem bcmiko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...