Přejít na obsah

Modem Compal


Marek-26

Doporučené příspěvky

@SparhawkHW je identicky ako pri bielej verzii (LG).. aj systemovy fw je rovnaky, lisi sa iba GUI modul (webove rozhranie).

@RetireeBridge mode pri IPv6 (DS Lite) nie je povoleny, pretoze by si mal iba IPv6 adresu.. teoreticky by to bolo mozne, ak by tvoj router vedel zostavit IPv4 tunel na AFTR server providera (co robi v router mode samotny modem).

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

@quadra2030 Díky, ale já jsem reagoval  resp. doplnil neúplnou odpověď A.S.  "Jde" tazateli Sparhawk... Ne, že bych tomu rozuměl, ale fórum, a tvé příspěvky především, sleduju  se zájmem 👌

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokial mas router s OpenWRT alebo nejaky linuxovy PC ako router (pFsense a pod.) - teda take, ktore vedia zostavit IPv4 tunel na AFTR server UPC, tak by bridge mode s IPv6 mal vyznam - nebol by dvojity NAT pri IPv4 ako v sucasnosti, ked chces dat vlastny router za modem UPC a mas DS-Lite. Zase otazne je, ci UPC nepovoluje IPv4 tunel na AFTR server iba z rozsahu IPv6 adries, ktore dostane ich modem v DS-Lite mode..

Samozrejme najmenej problemove riesenie je bridge s verejnou IPv4.

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník DDD

Dnes mi volali... Chápu tedy dobře, že po letech používání vlastního modemu budu donucen k pronájmu jiného, STÁLE EURODOCSIS 3.0, modemu??? To je snad zlý sen. Doufám, že se toto bere jako změna smluvních podmínek v případě odstoupení od smlouvy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník DDD

No ale budu doplácet rozdíl mezi "normální" a věrnostní cenou za uplynulou dobu věrnostního období, ne? Čekal bych, že když mi udělají takovouto sviňárnu, tak mám nárok na odstoupení bez tohoto penále (reálně to je prostě pokuta za odstoupení).

Já mám zcela funkční modem, co funguje na stejném standardu jako ten nový. Proč bych si proboha kupoval druhý EuroDOCSIS 3.0 modem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...