Přejít na obsah

Lepsi kontakt na UPC


Návštěvník evlo

Doporučené příspěvky

Sám jsem kdysi věděl o bytě, kde byla jedna smlouva na fyzickou osobu na TV a druhá na podnikatele na net. UPC tomu tenkrát říkalo rozdělená bytová jednotka.

takhle to de, v jednom bytě můžou bejt tři různý smlouvy samostatně na internet, televizi a telefon, ale už nejde, aby byly dva nety, dvě televize nebo dva telefony :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem měl starší tarif 30/1,5 pro domácnosti a chtěl jsem přejít na business 32/3 abych nemusel měnit modem a i když mám IČO, tak mi nutili min. 60/10, i když tu 32/3 měli a stále mají v ceníku. Několik pokusů a bez šance.

fiber business 32, stejně jako všechny ostatní fiber business, je tarif pro ED3, na ED2 u upc jinej upload než 1 Mb/s neni, což už sem ti v onom tématu psal snad třikrát, bohužel je to asi nad hranice tvýho chápání :? jiná věc je, že maximální (asi teoretická) rychlost uploadu na ED2 je 25 Mb/s, ale to nemá nic společnýho s tim, jak má upc služby nastavený...

Jo tohle tvrdíš furt dokola, ale nijak si to nedoložil.

 

Viz archivní ceník ze Září 2007 http://www.upc.cz/pdf/Cenik_INT_20070903.pdf tehdy bylo v nabídce UPC na ED 2 až 2 Mbit (Classic nebo Extreme + Dvojnásobný upload)

 

Pokud jde o rychlost, rozdíl mezi ED2 a ED3 je jen v channel bondingu, tj. při použití jen jednoho kanálu v podstatě není rozdíl a silně pochybuju, že by UPC na 3 Mbit uploadu plýtvalo dva 27 Mbit kanály, respektive pokud jeden kanál by byl málo na 3 Mbit, tak kolik by jich museli použít pro tarify s 15 Mbit uploadem. Takže technicky je to blbost. Obchodně vymýšlejí hovadiny, odmítají nově zapojit business 32/3 bez ohledu na to jaký má kdo modem.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Sám jsem kdysi věděl o bytě, kde byla jedna smlouva na fyzickou osobu na TV a druhá na podnikatele na net. UPC tomu tenkrát říkalo rozdělená bytová jednotka.

takhle to de, v jednom bytě můžou bejt tři různý smlouvy samostatně na internet, televizi a telefon, ale už nejde, aby byly dva nety, dvě televize nebo dva telefony :)

Myslím, že by to vyhádat šlo. Minimálně v případě, že by třeba v bytě byla v nájmu nějaká právnická osoba a zájem o internet by měla jak ona, tak majitel bytu jako soukromá osoba. Možná by to bylo podmíněno přivedením dalšího koaxiálního kabelu z rozvodné skříně, ale obecně není důvod proč by měla fa UPC dělat drahoty de facto jenom kvůli administrativě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tohle tvrdíš furt dokola, ale nijak si to nedoložil.

Viz archivní ceník ze Září 2007 http://www.upc.cz/pdf/Cenik_INT_20070903.pdf tehdy bylo v nabídce UPC na ED 2 až 2 Mbit (Classic nebo Extreme + Dvojnásobný upload)

Pokud jde o rychlost, rozdíl mezi ED2 a ED3 je jen v channel bondingu, tj. při použití jen jednoho kanálu v podstatě není rozdíl a silně pochybuju, že by UPC na 3 Mbit uploadu plýtvalo dva 27 Mbit kanály, respektive pokud jeden kanál by byl málo na 3 Mbit, tak kolik by jich museli použít pro tarify s 15 Mbit uploadem. Takže technicky je to blbost. Obchodně vymýšlejí hovadiny, odmítají nově zapojit business 32/3 bez ohledu na to jaký má kdo modem.

a proč myslíš, že to stáhli na 1 Mb/s? :lol: protože to prostě ty 2 Mb/s na historickejch modemech nejelo, což je asi taky celkem překvapilo... proč by si nechávali vyfukovat to určitý množství lidí od O2 jejich 2Mb/s uploadem, kdyby mohli takovou nabídku mít? mohli by udělat tarif 30/3 na ED3 síti třeba za 400 oproti 312 za 30/1 na ED2, to jo, a nevim, proč to nemají...

nikdo přece neřiká, že na 3Mb/s upload je potřeba víc kanálů, je na to potřeba jenom jinej modem (aspoň v síti upc), to je celý...

Myslím, že by to vyhádat šlo. Minimálně v případě, že by třeba v bytě byla v nájmu nějaká právnická osoba a zájem o internet by měla jak ona, tak majitel bytu jako soukromá osoba. Možná by to bylo podmíněno přivedením dalšího koaxiálního kabelu z rozvodné skříně, ale obecně není důvod proč by měla fa UPC dělat drahoty de facto jenom kvůli administrativě.

no nejde to a to dokonce ani v případě analogový a digitální televize, takhle mi jednou za čas ztrpčovalo život to úchylný analogový mini :? dva kabely do jednoho bytu taky upc nezavádí (jako aby se z jednoho bytu papírově udělaly dva)... občas to šlo voch*at na špatný číslování bytů a protože na analogový mini neni potřeba žádný zařízení, tak se to vsáklo :lol:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsících...
Návštěvník archenemy

Co se týká sítě po Bussmarku - UPC internet po ethernetu, tak na Hnězdenský 735, Hnězdenský 767 a Olštýnský 607 je již možnost přejít na internet přes HFC (dodá se klasický kabelový modem a napojí se na koax - ED3.0)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Barrandove jsem kdysi (2011-2012) bussmark/etth sluzbu mel taky. Oficialne max 30 mega, neoficialne jsem tam pouzival symetricky tarif 100 Mbps obousmerne. Linka pro cely dum byla gigabitova a prakticky nevyuzivana. Tolik k tomu, ze tam nesly nabizet vyssi (nebo alespon symetricke) rychlosti... Jen to UPC nikdy nedokazalo uchopit obchodne.

  • -
  • -
  • -
  • Compal, 3xCA modul
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...