Přejít na obsah

Nový zvukový doprovod?


Návštěvník mipo

Doporučené příspěvky

Návštěvník mipo

Nevím, jestli jsem něco nezaspal, ale po posledním přeladění kanálů jsem si všiml, že na Nově se objevilo něco, co jsem dosud nezaznamenal. Při seriálu Ulice se do zvuku míchá nějaký vypravěč, který popisuje, co se ns scéně děje, jako by to byl zvukový doprovod pro nevidomé. Upozornila mě na to manželka, já seriály nesleduji, je fakt, že to docela ruší. Zatím jsem si nevšiml, že by se to objevilo na jiném kanálu, nebo u jiného pořadu. Na kanálu Nova HD to není. Mám TV LG 37LH5000 a příjem přes CAM. Dá se tato funkce nějak vypnout? Díky za poučení. :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak to by mne ted zajimalo, proc ty stopy zase zmizely, a zustala tam zase pouze jedna polska..?

 

edit: celkem by mne ale zajimalo, zda ti polaci ty zvuk. stopy vysilaji normalne, a orezava to az UPC? Cili pak neplati, ze to co dostanou, to i vysilaji.

Protoze si vsimam toho, ze treba u Markizy jsou v teletextu uvedeny, ze je tam moznost i originalniho zvuku, nicmenne u UPC ta stopa tam nikdy neni.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dnes večer nám na ČT1 neběží žádný zvuk (ani rodičům v jiné části města), jen zvukový doprovod (tj. hlas popisující děj na obrazovce). Přitom je v tv přijímači tato funkce vypnuta. Chyba je na straně ČT, UPC...?

Na ČT1 HD vše v pořádku.

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elnc: Děkuji za užitečný postřeh, mohu vás ujistit, že se netýrám sledováním SD, když mám HD. Jenže rodiče HD nemají. Volali mi a ptali se, jestli mi "to blbne taky". Takže asi tak.

 

Retiree: Díky za info. Zvuk nejede stále (ani na tv s modulem, ani na STB), uvidíme co zítra. Když tak našim ještě poradím přeladit nebo telefonát na UPC.

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...