Přejít na obsah

Ukončení doplňkových služeb


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dinkylinky

Jen se ujišťuju, že když do 10.6. nezavolám, že chci zachovat Telefon Start za tu 1 Kč, tak k 1.7. mi bude telefonní služba ukončena (tj. že mě nepřevedou na nějakej jinej tarif).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pmlejnek

Týká se to automatické zrušení služby Telefon jen té služby Start a Telefon 30 nebo všech? Využívám v balíčku telefon UPC Business Medium, ale začal jsem to využívat až v poslední době (v podstatě nějak víc až tento měsíc). Těch volných minut je tam příjemně dostatek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Ukončení doplňkových služeb
  • po měsících...
Návštěvník ski1961

Tak na jaře v začátku této diskuze se tady psalo o tom, že 31.8.2020 by měl skončit SMTP upcmail.cz pro odesílání emailů. Dnes máme 1.9. tak bych se chtěl zeptat, zdali máte někdo praktické zkušenosti s tímto skončením ? Přítelkyně má ve svém PC v poštovním klientu Windows Live Mail tento smtp servr u všech svých mailových adres. Schválně jsem jí předtím nic neřekl a čekal jsem, kdy se sama ozve, že ji nefunguje odesílání emailů, ale zatím se tak nestalo, jako by to fungovalo. Máte někdo konkrétní info ? dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...