Přejít na obsah

Nefunkční Hbbtv u kanálu Nova a Prima


Návštěvník jeddak

Doporučené příspěvky

Návštěvník Hory

No "něco" se v poslední době změnilo a mám dojem, že modely TV za to nemůžou. Nevím jestli "někdo" mlží, ale do nedávna HbbTV na Nova a Prima fungovalo na mé TV ne asi dokonale ale fungovalo. Teď funguje na programech ČT a na Nova a Prima ani nenabídne v pravém dolním rohu při přepínání. Je pravda, že na ČT mají Test HbbTV, kde ne vše splňuji, ale jak píšu teď Nova a Prima ani .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hory

Já myslím, že TV je asi irelevantní, nějaký čas zpátky to fungovalo a teď ne. Jak píšu ČT i  STV a různé další kanály HbbTV funguje a Prima, NOVA ne. Nevím jestli za to může VF nebo přímo TV stanice, ale nefunguje. Takže nějaká změna nastala. TV dodatečně napsat můžu až budu doma. Ale bude to argument ve smyslu "No jo starý nepodporovanáý model apod." :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@techniknastala zmena DNS zaznamu ne na strane UPC/VF...

muzu se zeptat, na ci strane ta zmena nastala? Nejsem odbornik, tak se asi zeptam laicky, ale daji se v routeru nastavit DNS servery natvrdo, treba google 8.8.8.8. Pomuze to proti te vasi zmene DNS zaznamu"?

 

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal, nebyla to naše změna, ale změna u ČRa, a jestli to pomůže neumím říci.

 

Např u TV Nova je odkaz na adresu: http://dispatcher.hybridtv.cra.cz/tv/ ............./
u TV Prima je začátek odkazu stejný http://dispatcher.hybridtv.cra.cz/tv/(, ale odtud je odkaz jiný) ............/

A ještě kousek z korespondence:

.... Problém s těmi starými Samsungy by měl být opravený, jsou to zařízení 2012, která již nepodporují aktuální verzi HbbTV. Nicméně se nám povedlo alespoň ještě prozatím tuto podporu vrátit zpět. V budoucnu ale toto pravděpodobně již nepůjde a s příchodem nových funkcí bude nutné podporu na těchto televizích nadobro ukončit......

 

 

 

 

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peet

Zdravím , mám TV Panasonic  serie AS650 z roku 2014, a teďka pár dní běhalo HBB u ČT  a u němců , Nova, Prima nic , ale před chvilkou jsem to zkoušel a už HBB na Nově a Primě zase jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Petr 001

Dobrý den,mám tv Samsung QE55Q70 připojeno k UPC v še je na Wifi a Hbbtv nefunguje nikde a ani mě nic nenabídne a to je tam přímo apka,v nastavení jsem ji zapnul a nic,tak asi dělám něco blbě nebo nevím,pokud někdo dokáže poradit budu rád,tv je model z roku 2019 moc díky Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...