Přejít na obsah

Nefunkční Hbbtv u kanálu Nova a Prima


Návštěvník jeddak

Doporučené příspěvky

Návštěvník jeddak

Mám televizor typ Samsung UE40ES6800.  Nainstaloval jsem si app Hbbtv for Czech a tato app jsem i řádně aktivoval. Nyní funguje hbbtv u programů ČT, ale

nejde u programu Prima a Nova (asi před 2 měsící i u těchto kanálu šlo hbbtv bez problémů). Prosím o sdělení řešení. Existuje např. downoload na vyšší verzi app (mám nyní verzi z roku 2016)

Děkuji. 

Jiří Rada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jeddak

Díky za odpověď. Na této stránce jsem již samozřejmě byl a software TV aktualizoval, ale to můj problém neřeší. Na tomto odkazu není možné stáhnout případnou aktualizaci app Hbbtv for Czech, tu si TV stahuje z netu sama. V mém případě, ale nikoliv. Přesto díky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Taky jsem šťastným majitelem tv značky Samsung (řady D a nyní řady JU). Tuším, že obě generace se vyráběly (rozuměji montovaly) v Evropě, tuším v SK a HU, přesto tu ti Korejci moc neokoukali.... Pro HbbTV se musí stahovat externí aplikace, přehrávat záznamy HEVC neumí, TIZEN se moc nechytá,...🤢

Upraveno uživatelem Retiree
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Pokud bylo HbbTV nedávno funkční a na CT stále je, prověřil bych internetové připojení televizoru (kabel vs. wifi)  a také samotný tv signál (nehledal bych chybu v aplikaci HbbTV), 

P.S. Při psaní příspěvku zkus ten starý (již zveřejněný) text odmazat, je celkem zbytečné stále opakovat všechny odpovědi (třeba to Slamb poladí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jeddak

Díky. TV je v jiné místnosti než zásuvka, takže to znamená vrtat do zdi. Díky moc - vyzkouším. Jen jsem doufal, že když to běželo dříve na wifi. může to jít i ted..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Než začneš vrtat, snad můžeš odzkoušet volně položeným kabelem.... Předpokládám, na jiných stanicích (nejen CT) HbbTV běží, na jiných stanicích skupiny Nova nebo Prima (na jiných kanálech/frekvencích/multiplexech je HbbTV také funkční... Kanál K54 se stanicemi Prima HD, Nova HD a Nova Sport HD na 738 MHz může být rušený a to mnoha způsoby, např. chyba v kabeláži, nežádoucí příjem z pozemních vysílačů atd. atd. V posledních měsících se dost mění pozemní vysílání DVB...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...