Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Tak nový multiplex on-line: 562Mhz 256QAM ... programy: Telka HD, Smíchov HD, Prima love HD, Prima MAX HD.

 

lokalita Teplice.

 

Všechny ty 4 + Prima Zoom už v HD nativu (ne podle přípony HD u loga ale ostrosti loga a nebo obsahu)

 

Smichov HD:

- 9,7Mbps

 

Prima MAX HD:

- 8,8Mbps

 

Prima Love HD:

- 8,8Mbps

 

Telka HD:

- 9,7Mbps

 

Prima Zoom HD:

- 8,8Mbps Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Tak já jsem zase narazil na nějaký problém, kdy jsem byl schopný ty nové kanály naladit na settopboxu (Kaon 4003), ale ne na televizi (LG 32LB580V). No nic, počkám do zítřka.

Ale jak se dívám, tak HD logo má jenom Prima Love, ale ti Chirurgové, co tam aktuálně jsou, v HD nativu rozhodně nejsou, což je škoda. Master Chef na Telce ale nativ zjevně je a u Ženatého se závazky rozdíl oproti SD nepoznám. A ani ty upoutávky na Prima Max mi moc HD nepřipadají, ale tam má Prima do startu ještě čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

peno

 

Stanice Telka a Smíchov nebudou dle Novy v HD protože jsou tam údajně staré pořady.

 

Staré pořady primárně jsou jen na Telce, na Smíchově jsou zábavné pořady

 

A proč nemůžou být staré a zábavné pořady v HD?

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Notizia: Ještě v srpnu Nova tvrdila něco jiného: http://www.digizone.cz/clanky/nova-pust ... rozliseni/

 

Jinak, když jsem teď ráno zapl settopbox, proběhla aktualizace kanálů a potom jsem zaznamenal, že se změnilo pořadí kanálů. Naštěstí mé oblíbené zůstaly seřazené podle mě a jdou i dál normálně řadit, ale to standardní řazení od UPC se změnilo. Už není podle muxů, ale je podle určitých skupin (standardní české, slovenské, filmové, sportovní atd.) a navíc jsou upřednostňovány HD verze a SD jsou odsunuty na konec (s výjimkou AXN, jehož SD verze je ponechána v seznamu před AXN HD). Přiznám se, že jsem takovou změnu u tohoto Kaonu už nečekal. Že by přece jenom příprava na Horizon funkce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...