Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Zdravím, nevíte, kde bude Golf Channel SD ? Potřebuju. Nemám MPEG4 tuner :-(

Nikde, byl zrušen. Na golf se v SD stejně nedá koukat, ten míček je tak malý, že v mazanici není vidět.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, má to jen jedno řešení do budoucna. Nová TV s MPEG4. Já mam CA modul, ale TV neumí MPEG4. STB nechci, .. nechci krabičky navíc. Proto jsem si také pořídil CA modul, .. když mám TV s DVB-C. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Marek-26 to napsal přesně tak, jak to je a bude a je to tak správně.

SD už nějakou dobu nemá žádnou budoucnost a dnešní ceny televizí podporujících HD už jsou tak směšně nízko, že není problém TV vyměnit. Je to už prostě spotřebák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám balíček KOMBI KOMFORT 240+, ale včera mi nenaběhl Nova Sport 2. Mám jen jedničku, která se ale pořád jmenuje jen Nova Sport. Nepomohl restart ani x pokusů o naladění :(

Musíte to ručně naladit: "Nový mux naladíte na frekvenci 570 MHz, SR6900, QAM256"

Případně to vypnout a zapnout a nebo na chvíli vytáhnout z elektriky a znova zapojit.

 

Díky, ale nepomohlo ani to manuální. Každopádně dnes si mi objevil automaticky. Čtyři roky čekám na MS v rugby a tohle bych asi nepřežil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar
Aktualizovat manuální naladění muxu???

 

 

To je ono. Přeladění pomohlo, EPG je v pořádku.

 

 

Opravdu zatim nejlepsi rada, kterou jsem zde na foru nasel! Preladil sem mux a vse jede perfektne!

 

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...