Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník melda72
Zkusím i zjistit upřesnění toho AMC a proč se to protahuje. Zatím.

čau , bylo by dobrý kdyby to už v HD nativu bylo , a doufám že i cz stopa bude aspoň v AC-3 , a videotok by mohl být aspoň tak jako i čt1 hd.Už se na AMC HD těším.

D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám balíček KOMBI KOMFORT 240+, ale včera mi nenaběhl Nova Sport 2. Mám jen jedničku, která se ale pořád jmenuje jen Nova Sport. Nepomohl restart ani x pokusů o naladění :(

Musíte to ručně naladit: "Nový mux naladíte na frekvenci 570 MHz, SR6900, QAM256"

Případně to vypnout a zapnout a nebo na chvíli vytáhnout z elektriky a znova zapojit.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusím i zjistit upřesnění toho AMC a proč se to protahuje. Zatím.

čau , bylo by dobrý kdyby to už v HD nativu bylo , a doufám že i cz stopa bude aspoň v AC-3 , a videotok by mohl být aspoň tak jako i čt1 hd.Už se na AMC HD těším.

D

 

Prostorový zvuk na AMC HD na 70% nebude. Resp. se s ním zatím nepočítá. Přednější je CZ verze (grafika). Být vámi, očekávám podobnou kvalitu obrazu jako na AXN HD - čili slušnou, ale HBO HD to nebude. Přesto si myslím, že to bude fajn. Zvlášť když většina obsahu v nativu je, přestože je staršího data. Nicméně, toho opravdu starého obsahu začne postupně ubývat a bude nahrazován obsahem novějším.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...