Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Vše naladěno na TV, teď ještě PC. Kvalita OK. Vyřazení SD Golfu a Travelu mě trochu mrzelo, přece jen o část diváků tím přijdou, ale je to nevyhnutelný vývoj. Mně osobně nejvíce potěšilo NG Wild HD. Konečně. Jsem rád, že se předpovědi dále plní a ještě raději, že Travel HD a NG Wild HD byly přidány o něco dříve, než se očekávalo/avizovalo. Ditto Food HD. V další várce tipuju AMC HD, C&I HD, H2 HD a ještě něco k tomu. Imho rozstřel mezi Science HD/TurboXtra HD/ID Xtra HD - je pravděpodobné, že budou časem stejně všechny. A taky snad nějaké to SDčko. SD Cinemaxy se vypínat budou, ale ještě nevím přesně kdy. Zkusím se zeptat, ale tipuju spíše až konec roku. Zkusím i zjistit upřesnění toho AMC a proč se to protahuje. Zatím.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Thanos

jj za Travel HD a NG Wild HD jsem strašně rád, dokumentárních kanálů v HD není nikdy dost jeste to H2 HD a nějaké Viasaty a bylo by to super :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar
Ano, je tam, ale EPG má pořád pro Golf Channel :roll:

 

Chci se jen zeptat. Na novych ctyrech HD programech nemam EPG. Tipuji to na problem telky, ale muze mi nekdo potvrdit, ze na televizi EPG vidi?Thnx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Food Network - ma byt v cestine, nebo ne?

Protoze je tam cz a anglicka stopa, ale obe jedou v anglictine.

 

Ano, má být a také je. Ale jen z 50%. Proto u některých pořadů i na CZ stopě jede angličtina. Koncem roku to už bude lepší :wink:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za ten nízký datový tok programu NAT GEO WILD HD,FOOD NETWORK HD ,TRAVEL CHANNEL HD nemůže UPC. Tyhle programy jako hlavní distribuci pro IPTV a KABELOVKY zajištuje společnost Skylink.

 

Taková Nova Sport 2 HD je distribuce přes optiku.

 

 

http://www.channels.cz/index.htm

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám balíček KOMBI KOMFORT 240+, ale včera mi nenaběhl Nova Sport 2. Mám jen jedničku, která se ale pořád jmenuje jen Nova Sport. Nepomohl restart ani x pokusů o naladění :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...