Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník notizia

thaischumi

 

To je snad logické, ne? Nevím proč by mělo být ORF v Praze a nechápu proč máme na Moravě dvě regionální televize z Čech na úkor jiných moravských!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nejsou žádné nálady proti nikomu. V Čechách jsou zase 3 jiné programy (Das Erste, ZDF a 3 sat), které bych také v Brně rád přijímal. Ale nic nenadělám. Ani s tím, že zde nefunguje v DIGI mini mux 27 a v Praze ano.

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejpozději ve středu 25.2. se dozvíme, zda UPC zařadí do nabídky Sport 1 HD a Sport 2 HD. Sport TV bude mít tiskovku ohledně F1 a při té příležitosti oznámí operátory. kteří budou vysílat Sport 1 HD. Doufám, že tam bude i UPC, jsem asi nepoučitelný optimista :-)

 

jenom doufám že to zapojí hned v březnu, když F1 začíná 13 března!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hory

No jestli nejsem úplně mimo, tak se bavíme o HD verzích Sport 1 a Sport 2, v SD verzi už jedou. Navíc mě není jasné v jakém vztahu jsou UPC kabel a satelit, protože některé kanály HD už přes UPC Freesat jedou nějaký čas (Sport 2 HD, Travel Channel HD např.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co furt máte s tím sportem? a číhat na každý nový kanál..nepochopím...pokud zaregistruju nový kanál, který mě nezajímá (drtivá většina) tak ho okamžitě zablokuju, aby mi v EPG nestrašil :)

 

Nejde o žádné nové kanály, pouze to co je v SD překlopit do HD. A vidíte, já zase nestojím o žádné Mňam TV, všechny ty Novy, Primy a jejich klony, tu spoustu zpravodajských kanalů, hudebních, dětských, o módě atd. A sportovec jsem aktivní a zároveň mne baví sledovat vrcholné světové i domácí sportovní akce v TV a přeji si kvalitní rozlišení odpovídající 21.století. A mimochodem, ty sportovní kanály si platím ve sportovním balíčku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

thaischumi

 

To je snad logické, ne? Nevím proč by mělo být ORF v Praze a nechápu proč máme na Moravě dvě regionální televize z Čech na úkor jiných moravských!!!

A já bydlící v Ústeckým kraji, co by kamenem do Německa dohodil, zase nechápu, proč nám UPC servíruje televizi Brno. Je sice hezký vědět, o co usiluje městská rada Brna a co vše se tam povedlo / nepovedlo a jak to bude / nebude s vlakovým nádražím ............... no ale sám uznej - k čemu mě to je? :lol:

... Tady v Ústeckým kraji nám ještě UPC např. servíruje krajské vysílání TV Východních Čech a krajské vysílání TV Západních Čech (vím vše, co se děje v Plzni, ale co se děje v Ústí nad Labem - no tak to tedy nevím. :lol: Proč? - tak to netuším

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože jsou pro zjednodušení všech administrací zavedeny 3 regiony: Čechy, Severní Morava, Jižní Morava.

Řešit cca 30 regionů je celkem pro DVBC nelehké a zbytečně by byla složitá administrace ....

 

Brno TV (zanedlouho správně BTV) si u UPC zaplatila celorepublikové šíření, tak je prostě všude.

 

Pokud se na V1, ZAK TV nechcete dívat nikdo vás k tomu nenutí. TV Dakr nejspíše nemá zájem na šíření v UPC, tak proto není.

Možná se objeví regionálnítelevize.cz pro Severní Čechy

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...