Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Nový televizní kanál Mňam TV získal licenci na pozemní vysílání od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Ostrý start nové televize je připravený na 21. února. Kromě volně dostupného terestrického vysílání v multiplexu MUX8, bude zároveň od stejného dne k naladění na pozici C-20 na set top boxu pro české předplatitele společnosti UPC Česká republika

 

Není potřeba nic ladit, funguje místo HD+SD.

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Přesně tak, Mňam je na pozici HD+ SD, které se ale nikam nepřesunulo, bylo prostě vyřazeno. HD verze ale zůstává. Že by už UPC přece jenom začalo s tím vyřazováním SD kanálů?

 

Jinak mi už i na Kaonu naskočily všechny kanály.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejpozději ve středu 25.2. se dozvíme, zda UPC zařadí do nabídky Sport 1 HD a Sport 2 HD. Sport TV bude mít tiskovku ohledně F1 a při té příležitosti oznámí operátory. kteří budou vysílat Sport 1 HD. Doufám, že tam bude i UPC, jsem asi nepoučitelný optimista :-)

  • 500 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • HD Mediabox
  • Praha Modřany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Violetka

Co furt máte s tím sportem? a číhat na každý nový kanál..nepochopím...pokud zaregistruju nový kanál, který mě nezajímá (drtivá většina) tak ho okamžitě zablokuju, aby mi v EPG nestrašil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son

Jo správně, žádný sportovní kanál! Víte kolik to stojí? To by nás čekalo zdražení! Radši přidat pár kanálů o vaření, pár zpravodajských kanálů třeba zajímavé by bylo se dovědět co se děje na Kubě a taky pár stanic s církevní tematikou- tu upc úplně odbývá (jen Noe). Blbý sport, nic napínavého a ještě to nemá sledovanost, měli by ho vyřadit z vysílání a možná by jsme platili méně. Když sport, tak sportovní tance.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...