Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Tak jinak. Já to hned nepotřebuju, obejdu se i bez televize. ALE... VELICE mě irituje, že něco spustí a je to k ničemu a ani den poté to nejsou schopni napravit. Proč to teda spouštěli, když jsou ty stanice na dvě věci? Říkají, že by to mělo běžet, ale něběží. To si to neumí UPC u Mafry a Viacomu ohlídat? Přece to nespustili ze dne na den, ale několik týdnů či měsíců to připravovali. K čemu mi je HD kanál v SD kvalitě a dětský HD kanál v angličtině, který je stejný jako v SD kde česky vysílá?

 

Tenhle ležérní přístup mě neskutečně s***.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, já tomu i věřím, ale co teda Óčko celou dobu dělalo? Vždyť v HD odbavovat umí. Proč to teda není v nativu? A proč to UPC teda předčasně spustilo? Nebo to snad UPC nevědělo a zaskočilo je to? Jestli ano, tak bych to Óčku vrátil. To samé Nick. Viacom ví x týdnů předem, že ho UPC zařadí a není schopen dodat jazykovou stopu, když je obsah obou verzí z 90% stejný? Prostě nestačím se divit. Jo, asi to není chyba UPC, ale má mě to zajímat? To samé s 5.1 zvukem u HD verzí HBO2/Comedy, kde je to opět chyba provozovatele. U toho HBO to alespoň tolik nevadí - je tam aspoň CZ ve stereu a HBO je něco navíc. Ale tady? Nick je pro děti a bez češtiny je dětský kanál v ČR k ničemu. A upscale na HD stanici... minimálně to kazí pověst UPC, které má jinak kvalitu HD stanic perfektní. Je to prostě špatně a opět ztrácí hlavně zákazník. Už mě moc nebaví furt jednotlivým provozovatelům psát a honit je... Je to tady fakt na palici.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasan :mrgreen: No nejlepší jsou takové, co začnou ječet a válet se po zemi :lol:

 

No, vypadá to teda tak, že je chyba skutečně u Viacomu, který nedodal CZ stopu. Prý by se měla u HD verze objevit na přelomu roku, čili do 3 měsíců. Je možné, že se bude trochu upravovat již tak upravený feed. Vypadá to totiž, že Viacom chce SD i HD verzi sjednotit. Ještě napíšu přímo jim, abych si to ověřil.

 

Teď už mě zajímá jen to Óčko, což mi hlava nebere. Podle mě je to špatně zapojený "o díru vedle" nebo nevím. Datovým tokem to není. Jde o rozlišení. Je to strašně rozmazaný, protože jde prostě o upscale a ať mi nikdo netvrdí něco jiného. A když Óčko už jednou Expres v HD vysílalo a HD odbavení umí... tohle musí fakt bejt ukliknutí.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Jasan :mrgreen: No nejlepší jsou takové, co začnou ječet a válet se po zemi :lol: "

 

Jo, když jsem já měl malé děti, a ty by na mě něco takového zkusily, dostaly by na prdel. Ale dneska by na mě okamžitě naběhla Policie, sociálka, soudy...

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

No ono těch "chyb" s nově zařazenými programy je tam zkrátka nějak víc. :(

I přes upozornění a následný příslib ze strany UPC, že od 5.11. bude vše v pořádku, tak tomu tak stále není a pro stanici Comedy Central Extra je stále k dispozici EPG, které je naprosto odlišné od vysílaného programu. :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Krome toho se mi zda, ze se u Comedy Central predbihaji titulky....

Jo, toho jsem si taky všiml. Sice ne o moc, ale přesto je to patrné a proto i dost nepříjemné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...