Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník peno

Jo, taky si myslím. I když bych asi věřil tomu, že je to nejméně sledovaný slovenský kanál, těžko se mi věří tomu, že je nejméně sledovaný ze všech zpravodajských kanálů. Naopak bych čekal, že po ČT24 bude nejsledovanějším zpravodajským kanálem.

 

Jinak mi už konečně všechny nové kanály naskočily. Ale nechápu, proč až teď, když jiným to šlo už od včerejška. To UPC napojuje nové kanály postupně v různých lokalitách nebo co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně si myslím, že hlavním důvodem pro vyřazení TA3 bylo to, že Comedy Central musel přijít do stávajícího multiplexu, nejlépe vyhovoval multiplex 10 a program, který tam byl nejvíce nevhod byl TA3. Podívejte se na seznam starší a dnes. Je to vidět na první pohled.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar

Tak pro me je Comedy Central vlastne nekoukatelny. Titulky jsou u me o dost predsunuty, tak, ze je to aspon pro me nekoukatelny. Skladbu sitcomu moc nehodnotim, ale ty tri, co jsem zkousel, nic moc....No a Nickelodeon HD v anglictine asi moc moje deti neoslovi! Treba brzy pridaji ceskou stopu, ale ted je zaparkovany u rezerv. Jedinej dobrej kanal je Ocko Expres, MTV v HD je asi pro mladsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...