Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

 

Já se spíš těším na přelom března/dubna, to teprve bude něco - doslova domácí kino :twisted:

 

Ja se spis tesim na devateho kazdeho mesice, to mi chodi vyplata. A ta aspon prijde ! :jocolor:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím stále platí, že mux 610 MHz/256QAM je pouze s tarifem 250 Mb/s, čili pro většinu nedostupný. A ano, Slovak Sport 1 už běží v muxu 682 MHz.

EDIT Tak už to neplatí, SS2 HD je FTA, viz další příspěvky

EDIT 2 Tak už není FTA, ale v nabídce Komfort (asi)

 

Jak to tedy je se SS2, je dostupný v nabídce Kombort, nebo k tomu musím mít i internet tarif 250 Mb/s? Komfort mám, internet nemám, SS2 nikde nemůžu najít. Ani ten Deluxe Music HD, místo kterého by měl být, jsem nenašel. A docela výrazně mi to kazí počáteční radost z toho, že UPC konečně slovak sporty zařadilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

610 MHz, 256 QAM, 6900 kS/s, nabídka Klasik. Ladit na svém přijímači se už musíš naučit sám....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SS_1 běží místo již delší čas zrušeného ESPN (což mě dodnes mrzí - to ESPN). Je to SD vysílání

SS_2 běží místo programu Deluxe Music. Je to HD vysílání. Ten program Delux Music byl pouze pro ty vyvolené, co měli od UPC internet. Já ho nemám, takže i když přijímám (a také plně platím) nabídku Supreme, tak jsem přesto nebyl (a nejsem) tím vyvoleným. SS_2 kupodivu přijímám (a nutno dodat, že HD obraz opravdu excelentní (TV Sharp).

Teď jenom čekám, kdy nějakého potentáta na UPC napadne, že ti, co nemají od UPC internet, jsou nevyvolenými a ten kanál zablokují. Vůbec by mě to nepřekvapilo.

PS: Na můj vkus je toho sportu na UPC až přespříliš. Měli by tam spíše dát nějaké naučně populární "vzdělávací" programy, které budou umět lidi zaujmout.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

610 MHz, 256 QAM, 6900 kS/s, nabídka Klasik. Ladit na svém přijímači se už musíš naučit sám....

 

O to jsem se už pokoušel, ruční ladění a tyhle údaje, ale tam se mi prakticky hned objevilo že je 50% hotovo a dalších asi pět minut to nedělalo vůbec nic, tak jsem to zastavil. Tak to zkusim znova a budu trpělivější :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zdenda97

Dobrý den, zajímal by mě názor na kvalitu obrazu na Slovak Sport 2 HD s porovnáním datového toku na ostatních HD programech? Děkuji za odpovědi, přeji hezký den. Zdenda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

610 MHz, 256 QAM, 6900 kS/s, nabídka Klasik. Ladit na svém přijímači se už musíš naučit sám....

 

Hmm, inteligentní krabička, opravdu (mam ten jejich HD box)... Pustil jsem ruční ladění, tentokrát to trvalo asi jen minutu a našlo to čtyři programy, včetně SS2. Řikam si dobrý, uložim, a černo. Za chvilku se objevila hláška "není AV signál". A pak koukam, že mi zmizelo všech 130 naladěných kanálů a zůstaly tam jen ty čtyři, z nichž ale ani jeden nefunguje, ani restart nepomohl... Super, tak musim pustit automatický ladění, který se plazí rychlostí 1% za pět minut :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to mi to udělalo přesně taky... ale už v týdnu. Přepnul jsem zrovna když to přidávali na Deluxe Music HD (nemám ho normálně, mám pomalý net:), a najednou mi to napsalo Žádný AV Signál, a seklo se to, tak jsem to vypnul a všechny stanice v p**i. Nejvíc mě na tom štve, že jsem je měl seřazené podle sebe, a kvůli SS budu muset celý setting předělávat (zatím nebyl čas). Pořád ale čekám, kdy přijde něco pro ty, co nebaví sport. TLC, Comedy Central Extra, Viasat Nature, Viasat HD, Crime and Investigation, MTV Live, iConcerts, nick HD, nickjr., Óčko Express (to mi asi chybí nejvíc) a nebo Travel Channel HD, Kino, Doku, Muziku CS, a taky HD bonusové kanály pro všechny (klidně i jenom v SD - stačil by Film Europe). Jsem taky zvědavý na HBO v HD (které už snad bude). Tak jako tak, jsou tady pořád řešeny dokola tyto kanály, že už každou chvíli budou (a ačkoliv to je asi neschopností UPC a ne špatným infem), ale pořád nic... Tak snad bude ještě v průběhu veselo (a tím nemyslím Sport 2 HD) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...