Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Mně se tato politika také nelíbí a myslím, že po čase (půl roku) od toho ustoupí.

 

Jak jsem ale již dříve psal, do konce roku těch programů přibude opravdu hodně (jak SD tak HD) a ty by v nižší (normální) nabídce (případně v tv balíčku) již být měly. Především proto, že půjde o náhrady a HD klony. Ty tolik exkluzivní už nejsou a UPC si to může dovolit. Čekal jsem některé z nich už teď, ale jaksi se opozdily. Nevadí.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar

Je mi celkem jedno, co pribude za kanaly, ale kdyz ma nejaky od 2.9. jet, tak at jede.

Ze vsech 4 mi jede pouze Deluxe Music HD a to jeste pri prepnuti otravne sviti napis No access (LCD Samsung).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fabiak

Důvodem je nějaká chyba u UPC. Zbývající kanály pojedou zítra. Ono se jim to chlapcům tak nějak dnes nedaří :mrgreen:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Nám jedou všechny kromě Arte HD, ale jsme nejspíš jedni z prvních, ne-li úplně první, kteří si ten balíček s internetem 240 zaplatili. Ale jestli to zítra pustí všem, tak to jsme teda mohli těch pár dnů počkat. No co už, aspoň internet valí parádně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar

Tak sem nevydrzel a zavolal na UPC, ze ze 4 novych HD programu mi jede pouze 1 program. Poslali mi obnovovaci signal, mam cekat do 2000 a pak se uvidi. Nevim proc, ale nejak neverim, ze dnes budu koukat :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

vpa: asi to bude velmi lokální záležitost. U nás je pro změnu na K28 (527,25 MHz) stále analogová STV1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...