Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Jsem taky zvědavej,zda skutečně půjde o nové stanice,nebo pouze o HD verze už stávajcích.Protože já osobně to pak za nově stanice nepovažuji.

 

Další HD verze stávajících stanic se objeví v září, říjnu a listopadu. Bude jich hned několik. Do té doby půjde technicky vzato vesměs o náhrady.

 

No ja jsem spis zvedavej, pokud neco....Takovych vesteni tu uz bylo!

 

Ve většině případech jsem měl/mám pravdu. A tomus a technik taky. Pokud můžu, píšu věci tak, jak je slyším. Věřím, že oni také. To, že něco na poslední chvíli někdy nevyjde anebo že se plány náhle změní, je naprosto normální :)

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tvskyfreak

Tak já myslím, že je to jasné... Místo ESPN America tam bude Slovak Sport 2 (možná v HD), Óčko Express (asi v HD) a něco dalšího - očekávám Crime and Investigation, ale bojím se, že místo něj vyhodí Discovery ID, ale zase na druhou stranu, CI bude v češtině a možná by mohlo být taky v HD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tvskyfreak

 

Další HD verze stávajících stanic se objeví v září, říjnu a listopadu. Bude jich hned několik. Do té doby půjde technicky vzato vesměs o náhrady.

 

 

To je podle mně případ i Sportu 2, teoreticky by mohl přibýt i nick HD, Disney HD, Travel HD, Nat Geo Wild HD, nebo Discovery Science HD... Nebo třeba i něco jiného, kdo ví... Mají se spouštět i HBO a Cinemaxy v HD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno
Další HD verze stávajících stanic se objeví v září, říjnu a listopadu. Bude jich hned několik. Do té doby půjde technicky vzato vesměs o náhrady.

Moment, o co nás zas UPC hodlá připravit? Je mi jasná situace s ESPN America, tam na to UPC nemá vliv, bohužel a Slovak Sport 2 se v tomto případě jako náhrada logicky nabízí. Ale co dalšího má skončit? Já o ničem nevím. Jedině že by se UPC zbavilo MusicBoxu, když teď vysílá prakticky program TV Pohoda. To by mi nijak extra nevadilo a v tom případě se Óčko Expres nabízí také jako logická náhrada. A to je doufám z případných náhrad vše. Snad nás už o další kanál nepřipraví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím asi nic oficiálního není. Jediné, co jsem zaznamenal, že na Slovensku bude mít exkluzivitu pouze jeden operátor, v ČR by jich mělo být víc

zdroj: http://www.zive.sk/slovak-sporttv2-bude ... fault.aspx

Exkluzivita platí iba pre naše územie, v Českej republike bude dostupný u viacerých poskytovateľov.

 

U nás ho zatím do nabídky zařazuje O2TV

zdoj: http://www.digizone.cz/clanky/o2tv-odha ... r-league/#

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Co se týká slovak sportu tak podle mě v UPC nebude.UPC si už dávno exklusivní obsah nemůže dovolit a tak se snaží vyjednávat počtem diváků,ale to u programu,který vysílá exklusivní obsah není možné,protože počty diváků platí primárně u programů s reklamou.Myslím si že maximálně nám přidaj Digi sport,o který bez Premier Ligy už nikdo nemá zájem a je tedy za hubičku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Ale na Slovak Sport 2 není nic exkluzivního. Je to banda amatérů, která jenom náhodou získala Premier League. A jelikož si ji nechali zaplatit Slovak Telekomem, tak ten jim teď diktuje, kde na Slovensku budou nebo spíš nebudou. A protože i těmto amatérům už musí být jasné, že na Slovensku nic moc nevydělají, musejí se zaměřit na český trh. A protože Skylink, který neumí nebo nechce umět regionální kódování, je pro ně zapovězený, musejí se dostat do co nejvíce českých kabelových a IPTV sítí a UPC, jakožto největší kabelovka, je pro ně jasná volba. Pokud se nedostanou tam, mohou ten svůj amatérský kanál rovnou zabalit, protože ani všechny ostatní kabelovky a IPTV v Česku jim nenabídnou tolik diváků a tedy příslušný zisk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...