Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Nevím jak Brno, ale HS Meziboří má na kanálech K26 až K31, tj. 514 MHz až 554 MHz něco z analogu :!:

Tomus byl rychlejší 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
To jsi vedle, v UHF v Brne jede kanalu hned nekolik.

A kde? V síti UPC (ne Karneval) jsem v UHF nenaladil v analogu vůbec nic. Leda by televizor už neměl tuner :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Že by stále ještě bylo nutno rozlišovat sítě dle původu, tedy minimálně síť UPC a síť Karneval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gold i FajnRock už od včerejška jedou. U FajnRocku kvalita normální, ale to Óčko je tragédie. Chápu však, že to není chyba UPC. Óčko prostě šetří.

 

Logicky asi ČT:D, ale na to je zatím času dost. Spíš by mě zajímalo, kam dají ČT:D v DVB-C, protože tam už v těch předních muxech půjde udělat místo jen dost složitě, ale uvidíme, co vymyslí. Jak říkám, času je zatím dost.

 

Až to bude nutné, udělají se další muxy. Kam jinam by přidali všechny ty nové programy? :wink:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak co se mi na Ocko Gold vubec nelibi, je velky rozdil v hlasitosti - pisnicky x reklamy.....

Chtelo by to vyladit, ale jinak dobry!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Docela mne pobavilo, jak si z poslanců a jimi vyhlášených zákonů dělají někteří toaletní papír. Po vydání zákona o zákazu reklamy na ČT se prostě reklamní blok změní na upozornění na sponzory a jede se dál. Podle toho to v Česku vypadá. Zákony se vydávají jen pro bázlivé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pak že jsou sítě jednotné. Nejsou!

 

Sítě se sjednocují z pohledu digitálního rastru.

Přelaďování analogových kanálů je další problém.

Pokud dříve na kanálech S11 - S16 (kde většinou na UPC vysílají analogové kanály) vysílalo DVB-C, tak nešlo tyto kanály přesunout. Vypadá to na postupné přesouvání analogových kanálů na S11 - S16 podle lokality a potřeby.

Pokud by se však přelaďoval celý rastr, tak vzniknou velké problémy s přelaďováním TV. U STB je to jednoduché a v 98% případů se STB sám přeladil nebo KC pomohlo udělat tovární nastavení a znovu naladit STB. U analogové TV to tak jednoduché není a proto se to nedělá plošně.

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...