Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník HanyZ

volal jsem na UPC, že mi stále nefunguje smíchov, odpověď - obraťte se na výrobce TV (LG 50PZ570)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

No to je zase jednou úžasný nápad! Místo aby to udělali všechno najednou a nedělali v tom bordel, to budou dělat po částech, abychom měli o práci na několik týdnů postaráno a nemohli si všechny kanály setřídit podle sebe hned při jednom! Kterého magora toto zase napadlo? Že já se vůbec ptám, prostě typické UPC, co nejvíce svým zákazníkům znepříjemnit život. Ach jo!

 

A když už jsem u toho, tak ještě jeden dotaz. Kdy konečně UPC přidá Audio Description u ČT (a myslím, že Barrandov to má taky, ale nejsem si jistý)? Je to už pět dní, co to ČT zprovoznila a UPC jako vždy zaspalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
No nebude to hned 12.2. co ja vím tak to přehazování programů bude po částech, aby to nebylo tak naráz. Vypadá to vždy tak na 2-4 dny souběhu.

 

Některé věci mi dochází pomaleji.

Co si mám předatavit pod pojmem "2-4 dny souběhu"? Souběh čeho s čím? Zároveň nově seřazené a zároveň neseřazené?

To je přeci nesmysl. Čísla kanálů jsou jen jedny. Není modrá sada kanálů seřazená a červená řada původní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...