Přejít na obsah

Změny v pořadí kanálů - problémy EPG, dublované stanice


Návštěvník 666

Doporučené příspěvky

Návštěvník c12345

Víte co je největší "vopruz". Mám televizor Samsung LE46C650 s modulem a chápu, že je čas od času třeba seřadit stanice. Nicméně problém je v tom, že stačí jedna stanice ´kterou přidají na místo nějaké, která je již v síti UPC a nahradí ji. Jelikož televizor neumí přejmenovat stanici a ze strany UPC k tomu alespoň u modulů také nedochází tak např. teď pod barandov mi hraje Telka a není jiná páka, než provést celkové vyhledávání a znovu to seřazovat. Takže je sice hezké, že např. v Chanellistu to jde docela dobře, ale to by to člověk musel dělat neustále dokola při přidání nějakého programu. Neznám řešení jak to vyřešit než neustálé přeladování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Jak jsem dosud vypozoroval, UPC je totéž, co státní podniky za soc. Žádné oddělení si nedělá starosti, jak ušetřit práci jinému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dr.dousek
... při přidání nějakého programu. Neznám řešení jak to vyřešit než neustálé přeladování.

Stačí zadat ručně frekvenci toho jednoho muxu a pak přehodit max. těch 5 programů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky ne.Jinak nechápu,co sem taháš moduly?Myslím že tady tady řešíme neschopnost komunikace UPC s klienty.Že třeba Ty patříš k těm "šťastnějším",ještě neznamená,že i ostatní jsou spokojení...Tak se nám to tady nesnaž vsugerovat,jo?Dík

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...