Přejít na obsah

AXN HD EPG


DariusCZ

Doporučené příspěvky

Návštěvník europoint

Dobrý den, mám dotaz: Po předposledním přidávání programů UPC do nabídky (telka, atd...) mi přestalo AXN HD hrát v češtině a na češtinu ani nejde přepnout, EPG ale v češtině je i pro tento kanál. AXN normální (ne HD) hraje česky. Dělá to ještě někomu jako mě u toho HD? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Nedávno jsem v nějakém TV věstníku četl postesknutí šéfredaktora, že v poslední době je stále častějším zvykem lidí, kteří rozhodují o skladbě vysílání, sledovat zveřejněné programy konkurenčních TV a operativně měnit vysílaný program s cílem přebrat ostatním co nejvíce diváků. V době různých peoplemetrů a jiných způsobů měření sledovanosti je to jediný způsob, jak navýšit cenu za reklamní čas. Jestliže se programový věstník vyrábí týdny předem, není samozřejmě v moci redakce na tyto změny reagovat. EPG by mělo být sice operativnější, ale jak se zdá, taky tu leccos uteče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
Co to je zase s tim EPG u AXN HD?

Vcera v EPG byl Spiderman, ale v TV byli Muzi v cernem. ...

edit: aha, tak na AXN SD bezi XXX. V tom aby se prase vyznalo.

 

A včera to bylo stejné. Na AXN SD byl opravdu Spiderman, ten co byl i v obou EPG (AXN SD i HD).

To jen v HD běželi Muži v černém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera byl na AXN HD úplně jiný program, než byl v EPG. Celý den tam běžely filmy jako Spiderman 2, 3 , Muži v černém, Hellboy, nějaký Terminátor a další. Navíc přes den tam byly v původním znění a čeština ani titulky nešla.Večer už četina byla.

V AXN běžely klasické seriály podle EPG

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Upřímně řečeno mi je jedno, jestli to opravili (po x měsících!!) anebo ne. Přes víkend naberu síly a příští týden napíšu stížnost vedení Sony Pictures týkající se toho, s jakým "zájmem" se starají o své kanály v ČR. Už mě vážně nebaví sledovat, jak AXN, AXN Crime, AXN SciFi, AXN HD a Animax doslova hnijí. Ty kanály sotva žijou a není to jen o nich...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...