Přejít na obsah

Celorepublikové výpadky 27.4.


Návštěvník alishka

Doporučené příspěvky

Návštěvník alishka

Na linku jsem se nedovolala, na facebooku mi taky nepomohli a je nás dle facebooku víc..

Taky vám dneska cca od 14hod padá internet?

Já pracuju z domova přes připojení ke vzdálené pracovní ploše a dneska musím být připojena na mobilním hotspotu, protože to minimálně 5x padlo..

A moji kolegové, kteří taky mají exUPC - nyní Vodafone mají stejný problém.


A dle příspěvků na facebooku evidentně i další lidi z různých oblastí republiky.

Přitom operátor na jejich facebooku mi napsal, že dle čísla smlouvy prověřil a hlášen výpadek nemají.

Dovolat se tam nedá...

Ach jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Celorepublikové výpadky 27.4.
Návštěvník Dragokazov

Ano jsou velké problémy s některými trasami. Bohužel podpora je nekompetentní a o ničem "neví", při hlášení problému na business lince nepřed tvrdili, že problém musí být u mě, následně podle počtu hovorů co začal raketově přibývat ve frontě usoudil, že problém asi vážně je 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vodafone DE vydal spravu, ze je to sw problem na niektorom z core serverov/routerov.. co moze byt pravda a celkom nemusi 🙂

Grund ist ein Softwareproblem in dem Server, der den Ringverkehr steuert. Deshalb kommt es bei einzelnen Kunden zu Einschränkungen beim Aufruf von Internetseiten, beim Streamen von Filmen und Serien sowie bei Online-Spielen. Wir bitten die betroffenen Kunden um Entschuldigung für ihre vorübergehenden Unannehmlichkeiten. Der Technische Kundenservice arbeitet mit Hochdruck an der Entstörung. Hierzu wird gerade neue Software eingespielt.

Faktom je, ze ten Softwareproblem pobabral Aortu a europskych zakaznikov..

Upraveno uživatelem quadra2030
  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hrochada

Též mám výpadky. Děje se to u některých webů, Youtube mi fungoval, Facebook ne apod. Takto se to střídá od odpoledne pořád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník alishka

Ted mi prisla i odpoved na email od UPC technicke podpory:

Vážený zákazníku,

v důsledku opakovaných výpadků páteřních routerů může docházet k degradaci všech služeb a na odstranění závady usilovně
pracujeme. V tuto chvíli není znám termín odstranění závady. Za způsobené potíže se omlouváme. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...