Přejít na obsah

SD, HD, UHD


Tube

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, Tube napsal:

Já ještě přidám jednu zkušenost.

Když jsem si pořídil první DVB-T televizi (byl to teda spíš monitor s DVB-T tunerem) tak jsem bral i s podporou MPEG-4. A po pravdě řeknu že na ČT Sport v SD jsem při hokeji nikdy neviděl puk. A není vidět ani na 43" LG, pokud jede hokej v SD

Nedalo mi to, 42" SD, prave ted. Navic jeste komprese v mobilu. Jestli puk neni videt, asi to nebude TV 😉

Puk.jpg

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo pomaly puk by sel videt. Ale az da Jagr sajbu na branku, tak nemam zdani, kde je. A ani jine rychle puky po stranach... 

A nebude v kabelovce jiny datovy tok (u tohoto konlretniho pragramu), nez na terastrialu? Sam vim ze nektere filmove kanaly na satelitu v SD jsou vyrazne horsi, nez kvalita SD Nova, nebo jinych komercnich stanic. Maji o dost nozsi tok. 

Upraveno uživatelem Tube
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ČT by sice neměla vyhazovat peníze za zahraniční sportovní práva, když se to netýká ČR, s tím souhlas - nicméně přechod na 4K by ČT měla začít zcela jistě. Klidně ve stejné podobě, v jaké kdysi začala přechod na HD, když ostatní měli jenom SD, tj. jeden kombinovaný 4K program a časem další, až do konečné podoby všech programů ve 4K. Ten vývoj se nedá zabrzdit tvrzením, že teď údajně není obsah a kolik to celé bude stát - bude to stát samozřejmě hodně, protože TV je vždycky o neskutečných investicích, ale holt to jinak nejde. Rozlišení televizorů roste, stejně jako jejich velikost a nedá se ustrnout v minulosti. HD je vyhovující na dnešní dobu, ale za pár let už stačit nebude.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem plácnul Eurosport ale  našlo by se i něco dalšího ???? mám pocit že je i Nasa ve 4k , je škoda že nebude olympiada určitě by to byl tlak na VF. Nechci kecat ale japoncov dokonce říkali že to budou dávat v 8k nevím jak to nakonec dopadlo to jen tak pro pobavení pro ty zastánce SD vysílání (protože ono to vlastně stačí.....)🤣🤣🤣

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...