Přejít na obsah

SD, HD, UHD


Tube

Doporučené příspěvky

No já ti rozumím od toho forum je, ale každej máme názor nějákej a preferujem taky něco jinýho, že se zpoplatní HD v pozemáku je možný, ale nevím proč to řešit na tomhle foru tady s tím stejně nic neuděláme.... pokud si lidi pořád myslej že je všechno zadarmo no tak to je potom těžký

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad "barevné vysílání" - to bylo v době jedné státní televize, kdy ani technické možnosti nedovolovaly jakékoliv zpoplatněné sledování. Dneska naopak není problém signál kódovat a kdo má zájem, ten si prostě zaplatí. Čekat na cosi zadarmo je nesmysl, vlak se rozjel směrem k placenému modelů sledování TV a těžko ho bude někdo zastavovat a posílat na jinou kolej, která stejně nikam nevede.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi tak něják zadarmo není nic i tu čt si platíme pokud chceš něco navíc tak za peníze, jestli to stále lidi nechápou tak si musej uvědomit že to jiný nebude, nebo zdražej poplatky na čt a pak to budou mít v pozemáku zadarmo.....🤣

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic z toho,co píšete nerozporuji,jenom říkám,že uřčité skupině obyvatelstva příjem přes STA stačí a neřeší SD a HD.Těm,kterým tento příjem nevyhovuje,se dávno zařídil.Já taky nechápu a myslel jsem,že UPC už dávno nemá v oběhu SD STB.A ono bác ho,mají. A jakej je důvod?Protože to těm zákazníkům vyhovuje a stačí jim to.A to si tu kabelovku platí.Tyto STB měli už dávno plošně zrušit a nahradit HD verzemi

A věřím tomu,že tyto SD STB mají převážně právě důchodci

 

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

...Nicméně pohádky o důchodcích, kteří nemají kdoví jak velký důchod, vidím v praxi pokaždé, když jedu kolem nějakého nákupního centra a právě tito důchodci tam tlačí vozíky narvané k prasknutí k autu. O hrnco-dekových předváděčkách a spotřebě alkoholu a tabákových výrobků už řeč byla.

Dolfíku, dolfíku, tebe museli v dětství rodiče hodně týrat, že tolik nenávidíš starší lidi...

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ beepee Já? To sis nějak ve své pomatenosti popletl adresu, ne? Trapně omílané (a hlavně zcela nepravdivé) téma o nebohých důchodcích, kteří nemají peníze, tady vytáhl někdo jiný. Ve skutečnosti rozhodně toto není skupina lidí, která by nějak zvlášť trpěla nedostatkem :P

@ namec Holt kdo umí, ten umí a kdo neumí a jenom závidí (jako ty), tak čumí :D

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Adolfe, já fakt nechápu, proč kdykoliv přijde řeč na SD/HD začneš být slovně agresivní a jdeš si za svoji pravdou i přes mrtvoly. Taky si myslím, že docela přeháníš. Samozřejmě nikdo nerozporuje rozdíl mezi SD a HD (tak jako je lepší Ferrari než Škodovka nebo uherák než gothaj), ale jak jsem psal, každému stačí něco jiného a ne každý touží po HD. Na obyčejné dívání na středně velké obrazovce stačí SD, stejně tak na obyčejné ježdění Škodovka a na chuť  i gothaj.

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...