Přejít na obsah

Problémy se zvukem v multiplexu 762MHz


Beris

Doporučené příspěvky

Zdravím. U programů tohoto multiplexu (Discovery science, Animal planet, ID Discovery...) řeším dlouhodobý problém s výpadky zvuku na svých dvou televizích značky Samsung. Řešili jsme to s technikem z UPC. Měření budíkem ukázalo, že je vše OK (síla signálu, kvalita...). Nakonec dorazil s televizí značky LG a k žádným výpadkům zvuku nedocházelo! Bylo tedy jasné, že je to věc TV Samsung a tím to nemíní řešit. Jeden Samsung je 2010 a druhý 2015. Obě s CA modulem. V jiných multiplexech se to neděje. Vyzkoušel jsem veškerá nastavení TV. Korunu tomu dalo, že na nahrávkách z těchto programů k tomu nedochází! Už si opravdu nevím rady a nevěřím, že jsem jediný s tímto problémem. Díky za každou odezvu.

  • Premium
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • Ostrava-Poruba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tenhle problém řeším dlouhodobě ..Mám LG OLED 55 B8 PLA   problém mám na TV s CA modulem +  ještě Mediaboxu  . Taky technik od UPC nic nenašel ,už to řeším nejméně rok .Už jsem to vzdal ,nikdo neví kde je problém.Podle mě je problém s nastavením multiplexu u VF .Mě by zajímalo ,jestli je nastavení programu fixní každý program datový tok nebo si to rozdělují podle obrazu jak je potřeba.Dříve jsem zjišťoval ,u UPC .Dostal jsem odpověď : jak to dostane ze satelitní distribuce tak to rovnou pouští do rozvodu .Tam můžu být možná problém.Jestli by nešlo nějak to upravovat ??Dříve ,když ty programy nebyly pohromadě na jednom multiplexu tyhle problémy nebyly.

 

Upraveno uživatelem Pavel m
  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zdravím, ne sice zvuk, ale od včerejšího večera (od cca. 20:00) vypadá mux 762 takhle (Ostrava-Dubina). Ráno jsem to zkoušel a stav je stále stejný (alespoň u mě doma). Na Horizon GO to jede normálně, TV hlásí plný signál. TV s CA modulem.

 

ID.jpg

DTX.jpg

TLC.jpg

Tak už psali na FB (ověřit teď nemůžu):

Vodafone CZ Pěkné ráno, Josefe,
moc se omlouvám za výpadek ze strany poskytovatele (Nefunkční televizní stanice z MUX16 - Animal Planet HD, Discovery Showcase HD, Discovery HD, DTX HD, Discovery Science HD, ID Extra HD a TLC). Vše již bylo dořešení a programy jsou plně funkční. Veronika

Upraveno uživatelem cvancara
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
před 5 hodinami, Beris napsal:

Tak výpadky zvuku na tomto multiplexu jsou zpět!!! To jim to dlouho nevydrželo! ☹️

já mám ten samý problém taky výpadky zvuku .A poslední dobou začal vypadávat program Spektrum HD .Včera v Utajeném šéfovy za 2 hodiny to za kostičkovalo 4 krát.

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...