Přejít na obsah

Sjednocení kmitočtů sítí Karneval a UPC


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník J.Š.

V Mostě jdou již naladit programy na všech frekvencích sítě UPC - 131 TV programů a 42 rádií - frekvence 626 - 778 MHz;

všechny se symbol rate 6900.

Upraveno uživatelem J.Š.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hory

Co mě nepotěšilo a nejspíš souvisí taky s touto změnou kmitoctu a nějakým zásahem, je totální rozes...í analogových radiostanic. :-(

V analogu některé stanice přestaly úplně hrát, např. "Oldies". Lokalita Teplice, což se týká nejspíš severních Čech obecně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se podivate do aktualniho seznamu digitalnich multiplexů a kanálů download/seznam_muxu.htm

tak muzete videt, ze byvala sit Karnevalu uz byla prakticky cela preklopena na nove frekvence,

v nekterych mestech jako Brno, nebo sever čech se jeste vysila soubezne i na starych frekvencich kvuly problemum se zapomenutymy filtry na ruznych mistech site.

Poslednim mestem, kde se jeste vysila na pouze starych frekvencich je Jindřichův Hradec, kde bude sit preklopena az v červnu, protoze se zde musi nejprve dodelat upgrade site pro provoz na vyzsich frekvencich do 860 MHz.

Dalsi na rade nyni bude sit UPC, kde se ale bude preklapet jen nekolik malo frekvenci.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže včera došlo k další aktualizaci programů na PVR (KCF-B4003HCO). Mít po ruce někoho, kdo je za to zodpovědný, nedošel by domů po svých. Nedalo mi to na výběr jestli to vůbec chci, a jenom to přidělává problémy. Po aktualizaci programů byl vymazán kompletní naprogramovaný seznam na další týden. Kdybych tam nechtěl něco přidat, tak jsem si toho ani nevšimnul. Díky "rychlosti" reakce PVR na povely z DO je to práce na téměř 30 minut. Už mě to nebaví. Kdyby došlo k vymazání položky u programu, u kterého došlo k přesunu, dalo by se to pochopit. Ani jeden naprogramovaný záznam z žádného takového programu nebyl. Vím to proto, že na TV mám zakázanou automatickou aktualizaci programů, a z programů které sleduji ani u jednoho k žádné změně nedošlo. TV přeladím, až to bude definitivní, do té doby na to nešáhnu. Nové programy (=odpadní) stejně dostanou pozici kterou si zaslouží, takže tak 100+.

 

Aby toho nebylo málo, tak jsem dnes zjitil, že PVR opěr nenahrálo všechno. A má opravdu talent, protože nenahrál zrovna to, na čem mi nejvíc záleželo.

 

p.s. Někdo tu psal, že UPC posílá informace o změnách předem. Mám, mimo jiné, CI a nic jsem nedostal (jako obvykle). Zatím jsem nebyl nikdy předem informován o změnách, a ani nepředpokládám, že by se to mohlo změnit.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...