Přejít na obsah

Vodafone balíčky a jiné služby


marek-81

Doporučené příspěvky

Tak ono to je tak: Buď bude český zástupce svým nadřízeným v centrále Vodafone hlásit, jak pomalu, ale jistě mizí zákazníci Vodafone., a nebo zdejší pobočka "něco" udělá, a bude pak hlásit přibývající zákazníky.  A pro nás zákazníky je to ještě jednodušší. To se vypíše takový formulář a jde se jinam. Co se týče internetu, tak snad v každém, i malém městečku, existuje konkurence.  

Já jsem původně zamýšlel, že z O2 přejdu k Vodafone, a budu mít kompletní službu u jedné firmy. nabízelo se to jako logický úsudek. No ale jak pozoruji, tak u O2 ještě setrvám (a docela možná, že na stálo, když sleduji ty legrace). Já totiž nejsem u O2 nijak vázaný, mám od nich pouze číslo. Já telefon moc nepoužívám, takže si sám jednou za půl roku (někdy za rok) kupuji "částku" na volání. Nemám žádné závazky. Nejsem si jistý, jestli tohle je vůbec u Vodafone možné. Nebýt vázaný.

Internet od nich mám (pevnou linku). To jsem dostal k "cihličce". Ta má dva kabelové výstupy, a když občas zahapruje můj  poskytovatel (GRAPE), u kterého jsem od roku 1998, tak pouze přepojím kabely u PC (vyndám kabel od Grape a zasunu kabel od Vodafone).  Wi-Fi (UPC/Vodafone) používá můj syn. Je v Praze a hodí se mu to tam. Používá velmi často.

Jsem zvědavý, jestli v tom "rozjezdu" rušení dobrých věcí (které u sousedů za hranicemi fungují, což je avizováno i v tom článku) budou pokračovat. Např., že zruší retenční slevy., tu používám několik let (mám komplet všechny TV a radia + pevný Inet) a každý rok mě to prodlužují. Pokud v tom rozjezdu zruší i tohle, tak holt pak vypíšu ten formulář a přejdu s TV pod GRAPE, od nich zatím beru jen internet. Oni provozují už řadu let IPTV. A protože jsem u GRAPE (dříve NERO) jako jeden z prvních (od roku 1998), tak mám zajištěnu věrnostní slevu.

Takže ono to vlastně není o nás, ale je to o firmě Vodafone. Co vlastně chtějí. Jestli chtějí expandovat, a nebo škrtat jména zákazníků, kteří se rozhodli již nebýt jejich zákazníky. 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Retiree napsal:

Tenhle článek je na iDnes ještě zdarma, tak neváhejte a vypěňte.... Já jsem vcelku klidný, hřeje mě u srdce, že máme ÚHOS a jeho obdobu na úrovni EU, který nad tím dohlíží

Jen je hezké, jak v tom článku míchají do sebe různé společnosti (SK, CH, NL - UPC; A - TMobile; IR - Virgin Media;  CZ, HU, ROOM, DE - Vodafone).

Také mě vadí zrušení této služby, ale každý rozumě myslící člověk asi pochopí, že "teoretické" pokračování této služby (WIFI free) by asi nebylo mimo území ČR zadarmo (mimo grupu Vodafone),

Ale třeba se dočkáme nějakých sdílených Vodafone hotspotů ve státech, kde Vodafone působí

Upraveno uživatelem technik
  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Ivo Mašek napsal:

Např., že zruší retenční slevy.

Pokud tohle opravdu udělají, tak okamžitě padám. Už s retenční slevou jsem tak na hraně, že bych přechodem nic nezískal, platil bych zhruba stejně. Při jejím zrušení už se mi přechod sakra vyplatí, navíc budu mít symetrický net.

Citovat

Jenže my nejsme německej trh.My jsme v ČR a tady zákazníci vyžadují horší produkty ve srovnání se zahraničím.

A za vyšší cenu, i když máme podstatně nižší platy, nezapomeňte!

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ze začátku to byly spíše obavy ze zkušeností jiných fúzí, případně přerod Oskara na Vodafone, ale poslední dobou už je to reakce na konkrétní kroky, kdy kromě negativ (namátkou rušení telefonu, rušení wifree, rušení mailů, nemožnost odkoupit/připojit svůj modem, nucení  pronájmu Compalu, SIPO, zaříznutí HorizonTV, nemožnost kombinovat s VodafoneTV...) zatím Vodafone s ničím pozitivním nebo alespoň novým nepřišel - nabídku kombinace s mobilními tarify považuji za směšnou. Zatím se mě to netýká, ale jakmile mi sáhnou na cenu případně budou nutit Compal do pronájmu ikdyž mám odkoupený Technicolor, začnu se seriózně poohlížet po konkurenci.

Upraveno uživatelem retron
.
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...