Přejít na obsah

Vodafone balíčky a jiné služby


marek-81

Doporučené příspěvky

Zdravím. Mám několik dotazů: 1. Nabízí Vodafone kabelovou televizi jako ex UPC nebo se bude soustředit pouze na iptv? 2. Nabízí Vodafone CA modul do pronájmu? 3. Bude Vodafone nabízet ke svým tv tarifům i balíčky mini jako bonus zdarma? (Relax mini apod) Děkuji

Upraveno uživatelem marek-81
  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem koukal že Vodafone na svých stránkách předělal vzhled TV nabídky. Asi to chtěl zpřehlednit, ale výsledek naprostá tragédie. Naprostý amatérismus. Tak namátkou když se kouknu co nabízí v balíčku hudba jsou to stanice MTV,  MTV DANCE,  MTV ROCKS,  VH-1,  MEZZO  Když se podívám do "více informací" je ta  nabízená skladba stanic jiná MTV LIVE HD,  MTV DANCE,  MTV ROCKS,  VH-1,  MEZZO LIVE HD. Když se podívám na kompletní nabídku stanic, dostanu informaci, že mimo těch základních hudebních je tam MTV LIVE HD,  MEZZO LIVE HD,  C MUSIC. To jen namátkou. Je tam spousta dalších nepřesností. Čekal jsem, že to vylepší, protože to nebylo moc dobře udělaný, ale tenhle paskvil, to snad nemyslí vážně. Katastrofa. 

  • Basic 250 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Modem
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...