Přejít na obsah

Snížená rychlost internetu v posledních dnech


Návštěvník liberal3

Doporučené příspěvky

Návštěvník liberal3

Ahoj, 

Chtěl bych se vás tu zeptat jestli nepozorujete poslední 2-3 dny sníženou maximální rychlost internetu?

V poslední době nejsem schopný se dostat na 150 Mb/s dostanu se maximálně okolo 80 -90 Mb/s.

Další věc je že když zvolím na speedtest.net connections single nedostanu se víc jak cca 32Mb/s dřív to 150Mb/s dosáhlo.

Speedtest od google taky víc jak 32Mb/s nedám (možná měří také single connection?)

Hodnoty v modemu (compal) jsou stejné tak jako dříve,  zkusil jsem restart a měřil jsem to schválně přímo na kabelu, ale je to stejné jako na 5G wifi.

Neproběhla nějaká změna přechodem pod Vodafone?

 

 

speedtest_upc.PNG

speedtes_single.PNG

speedtest_google.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník liberal3

Dobře, ale mávnutím kouzelného proutku se najednou rychlost sníží, ze dne na den? To bych to musel už někdy předtím pozorovat.

Upraveno uživatelem liberal3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U sebe jsem žádný problém s rychlostí nepozoroval.

Pro jistotu jsem to zkusil před chvílí - speedtest.net i speedtest na Google mi ukazují správnou rychlost (145 Mb download a 9.8 Mb upload).

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • STB Kaon K-B3000HDCO, Compal CH7465VF
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám tarif 300/20, poslední měsíc mi to běží 220/20, podle ceníku je minimální zaručená 220/14, takže stěžovat si nemůžu, ale netěší mě to. Dříve jsem běžně naměřil 300/22, asi to přidusili na tu zaručenou úroveň. Teď jsem změřil 180/20, takže víkendy asi jsou ještě horší. Testuji na https://www.speedtest.net/ .

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník honziik

Pokud potřebujete garantovanou rychlost, kupte si garantovanou linku. Tyhle speedtesty jsou v reálném použití k ničemu, protoze odrazí ve většině případu rychlost k providerovi, ale ne skutečnou rychlost do internetu.


x iPad x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...