Přejít na obsah

Odeslání zařízení


marek-81

Doporučené příspěvky

Dobrý den. Nemohu se celý den dovolat na UPC linku, tak se zeptám zde. Ukončil jsem k 1.4. UPC televizi. Mám CA modul. Kam ho mám odeslat? Našel jsem nějakou adresu v Pohořelicích, ale funguje v těchto dnech? Nerad bych, aby se mi zásilka vrátila. Díky za info.

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
před 2 hodinami, Pavel m napsal:

 Od 29.4.2020 bude pobočka opět otevřena. Tak konečně půjde vrátit zařízení v Mostě.

Neměl by tam být spíše minulý (pobočka byla otevřena) a přítomný čas (zařízení jde vrátit).

Upraveno uživatelem technik
  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy pořád tvrdíte, že od nás je všechno katastrofa, možná, neumím říci kde je co za problém v Mostě. Už jste si zavolal na servis? Bez toho se nedá říci proč to u vás stále blbne ...

Ale co umíte nejlépe je "CTRL C" a "CTRL V" .

Posílat informaci 10.5.2020 že bude 29.4.2020 otevřena pobočka v Mostě je ale celkem úsměvné, Üprava časování by vám moc času nezabrala ...

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník TomTom93

Zdravím, přestěhoval jsem se do bytu, kde má majitel UPC služby na sebe, aby nemuselo probíhat přepojovaci martirium s každým novým najemnikem.

Hloupě jsem žil v domění, že spojením UPC a Vodafone, když si řeknu o TV, že to bude ta UPC, která funguje jen připojením k internetu bez zásuvky, která je v jiné místnosti.

kdyz přijel technik s Kaonem, neuvědomil jsem si to a bohužel převzal. Potom, co mi došla moje chyba, že je mi tahle věc úplně k ničemu, začal jsem řešit zrušení služby. Chápu, že to musí zrušit majitel, ale jde mi o odeslání TV boxu. Budu ho posílat poštou s vyplněným formulářem od majitele. Můžu to normálně z pošty doporučeně odeslat já? (Bývají tam údaje odesílatele)

Technik mi k tomu přidal i koax kabel, který se do  originální krabičky nevejde. Mám ho odesílat také?

Budu rád za rady, ať to zvládnu napoprvé bez problémů. 
 

Btw člověk v prodejně VF mi tvrdil, že pro zařizování služby musím mít od majitele plnou moc ověřenou, že nestačí jen podepsána. Nevím, přijde mi to jako blbost. Když jsem řešil odpojení služeb u babičky, stačilo jen, že mi to podepsala, ale tehdy jsem to řešil osobně na Zavišce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@TomTom93Zdravím,

zatím jsou Vodafone TV a UPC TV dvě rozdílné služby. Ještě nemají ani UPC a VF stejné systémy (přechod je postupný). Je zde možnost si nechat vybudovat zásuvku v druhé místnosti nebo natáhnout dlouhý kabel.

Odeslat můžete i Vy, koaxiální kabel zasílat nemusíte (účastnická šňůra je ve vlastnictví majitele smlouvy).

U VF (mobilní a IPTV služby) to bude asi jinak, ale u exUPC služeb zatím není nutné mít úředně ověřenou plnou moc.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...