Přejít na obsah

Výměna modemu a routeru


Návštěvník Jan106

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jan106

Ahoj,mám cca 6 let starý modem UPC a k tomu TP link router oba jsou mé a neplatím za ně, zakoupenou jen službu dodání rychlosti 150 Mb ale ani modem ani router už to nestíhají.Nechce se mi modem kupovat od UPC nový za 79,- kč měsíčně nebo za 2000,- kč odkup.Můžete mi poradit jakým tipem modem i router nahradit. Děkuju moc za každou radu-tip.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jan106V současné době není možné si od Vodafone (UPC) koupit modem. Jen pronajmout za 70Kč měsíčně. Tento modem má i funkci základního WiFi routeru. Můžete si zkusit sehnat použitý odkoupený modem Compal, ten UPC do své sítě ještě pustí a nechá Vám ho zaregistrovat na smlouvu. Co máte aktuálně za modem, že neszvládá 150Mbps rychlost?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take se prikladam k otazce, o jaky se jedna modem. Mam Cisco 3208 internet 300 Mb a vse jede krasne. Pochopitlene je potreb amit k tomu router s 1Gb Wan i Lan porty. 

Osobne mam Asus RT-AC58U a jak po kabelu, tak ze strany WiFi 2,4 GHz i 5GHz jsem spokojen

Upraveno uživatelem Tube
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Jde ještě zaregistrovat Technicolor nebo už jen Compal? Na stránkách UPC (vím, že už je moc neaktualizují) jsem našel toto:

Také bychom Vás také chtěli informovat, že na nového zákazníka lze převést pouze tato zařízení: Modemy Compal a Technicolor, Set-top boxy Kaon KCF700 a Kaon KCF900, CA modul. V ostatní případech je nutná výměna zařízení za výše uvedené.

Kdyby to náhodou ještě šlo, rychle bych vyměnil Cisco za Technicolor, co mi tu leží.

 

 

Upraveno uživatelem Zlaťák
  • -
  • -
  • Klasik
  • Technicolor, 4x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...