Přejít na obsah

Chyba v číslovaní?


Návštěvník MarioAL

Doporučené příspěvky

Návštěvník MarioAL

Včera mi prišiel HD DVR box od UPC. Všimol som si, že síce má na krabici napísané K-B3000HDCO, samotný box vyzerá ako novší model 4003, ktorý už dlhšie používa české UPC (rovnako je aj vyobrazený na krabici).

Má UPC nejakú chybu v číslovaní modelov, alebo o čo konkrétne ide?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Toto dělá každý poskytovatel služby, že do pronájmu dává vrácená zařízení. Třeba u DIGI ty repasy dělali přímo vyčlenění pracovníci stylem, že z několika šuntů se seskládal jeden funkční kousek :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Otazkou je,kedy sa z kvazi funkcneho šmejdu stane dalsi šunt na rozobratie a po repase posunutie k dalsiemu nestastnikovi.Tak platte nestastnici za šmejdy.Ako hovorim,dobry biznis,UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo
samotný box vyzerá ako novší model 4003, ktorý už dlhšie používa české UPC (rovnako je aj vyobrazený na krabici)

 

Ide o niekolkokrat repasovany šmejd,ktory pred tebou pouzivali niekolki nestastnici.Tak vitaj v klube tych nestastnikov.Dobry biznis,UPC :D

 

Repasy se balí do bílých neoznačených krabic, takže jsi těžce mimo mísu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MarioAL
Ide o niekolkokrat repasovany šmejd,ktory pred tebou pouzivali niekolki nestastnici.Tak vitaj v klube tych nestastnikov.Dobry biznis,UPC :D

 

Tento kus zatiaľ vyzerá funkčne, ak prídu problémy, budem sa sťažovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píší nahoře. Měl jsem 3000 přes dva roky, a neměl jsem s ním problém. Pak začal kostičkovat obraz a technik přišel vyměnit STB. Divil jsem se, že je to opět 3000-vka. Repas v bílé krabici. Vydržel ani ne 14 dní. Poté mi donesli novou 4000-vku, tu už v originál UPC krabici, i na obrázku z boku je 4000, ale na štítku s čárovým kodem je 3000 :)

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Premium VTV Box
  • Pardubice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zistíš to podla zápisu na karte. Menu - podmieneny pristup - Conax - Stav odberu. Nový kus má 10 dní FPV(free prewiev) s kodom služby 01FFFFFFF od dňa pripojenia k signálu (to iste plati aj pre CAM). Repasovany kus tam má prideleny celý mesiac. Akonahle priradia box na tvoj učet, kod služby sa na mesačnom zapise zmení.

Novi zakaznici DTV maju teraz 2 mesiace volne vysielanie všetkych programov okrem dvoch programov pre dospelych.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...