Přejít na obsah

Nefunkční aplikace Horizon GO


Návštěvník petr77

Doporučené příspěvky

Já osobně tedy při instalaci z venčí volím pouze APK soubory, které jsem si sám vytáhnul z telefonu po předchozím stažení z Google (Obchod) play. Ale je to volba každého co a jak si dá do telefonu, tabletu, TV boxu

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Pettr

Mám tablet Lenovo TB X606F s Androidem 10. Od poslední aktualizace mi to přehrává jen zvuk bez obrazu. Na úvodní stránce vidím jednotlivé pořady i s fotkami, ale když dám sledo at, tak mám je černou obrazovku se zvukem. Tušíte čím by to mohlo být? Když si to pustím na stejném tabletu přes prohlížeč, tak to jde v pohodě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus aplikaci odinstalovat a znovu nainstalovat, když to nepomůže tak budeš muset zkusit nainstalovat starší verze Horizon go, já mám skoro ten stejný tablet, ale mám dojem že je tam android 9 a tam mě vše funguje. Teď ještě používám mobil s androidem 11 a také vše šlape.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Peter p

Ahojte,

chcem pochváliť všetkých ktorý majú podiel na Horizon Go pre Apple TV funguje skvele! Pretáčanie, archiv aj v HD, LIVE vysielanie. Gestá ako fungujú je super pohodlne usporiadanie kanálov samozrejme synchronizovane s Horizon Go na telefóne.

jedna dospela apka!

👍

UPC box už nezapnem, len nejak zrušiť poplatok 1,9€ či kolko stojí mesačne 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zka
V 22. 12. 2020 v 17:13, Pettr napsal:

Mám tablet Lenovo TB X606F s Androidem 10. Od poslední aktualizace mi to přehrává jen zvuk bez obrazu. Na úvodní stránce vidím jednotlivé pořady i s fotkami, ale když dám sledo at, tak mám je černou obrazovku se zvukem. Tušíte čím by to mohlo být? Když si to pustím na stejném tabletu přes prohlížeč, tak to jde v pohodě. 

Současné verze HorizonGO potřebuji k životu svému funkční  DRM (Widevine)  zkuste apk-u DRMInfo  - jestli je v tabletu vše OK  (často to 'odstřelí' např rootvani apod.). Pokud je DRM ok  -  pak si zkontrolujte - pokud jste to přenastavoval - v  Developers menu  -  jestli jste třeba nepřepnul nějaké nastavení pro HW vrstvy apod. - to totiž zneškodní spravné skládani DRM vrstev a pak se ukáže jen černá...  (nicméně toto by se mělo nastavit do defaultu, když tablet restartujete).     Pokud nemáte DRM potřebujete apk verzi  <= 2.3.44

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zka

Jakou kvalitu máte na mysli ? -  Obrazovou ?  nebo výrobní ? (iluze že  FireTV nevyrobil číňan ?) HorizonGO má z podstaty relativně nízký bitrate. Pokud hledáte max kvalitu obrazu a částečně vylepšený (AI) obraz - pak jedině Nvidia Shield Pro - ale rozdíl oproti obrazu z MiBox je relativně malý (ale je to vidět) - IMHO asi málokdo to za ty peníze docení. 

Možná potencionální problém FireTV bych viděl ve 'zvláštním' režimu chromecastu -  nejsem si jistý, ze na tom poběží cast HorizonGO z telefonu  - ale nezkoušel jsem, neb tuhle hračku nemám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...