Přejít na obsah

HBO GO přihlášení


Pavel m

Doporučené příspěvky

S tím pinem se to týká těch co nemají HBO GO přes operatora,dostanou týden zadarmo a pak si to budou platit a pokud to mají v tv nabídce,tak to HBO zaplatí 2x. Já jsem v pátek také nejdříve najel ohledně přihlášení až k tomu pin u a pak jsem raději vycouval,než abych to platil 2x a pravdou je že při zadávání operátora je 3 od konce HBO cz a tam jde přihlásit klasicky po staru a vše hraje jak má. 

Oprava 3od konce UPC cz.

  • Super 500 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • CA moduly a Vodafone prémium box
  • Ostrava-Zábřeh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono by bylo nejlepší, kdyby se k tomu nějak vyjádřil Vodafone, ale toho se patrně nedočkáme. Moje teorie je, že ten autorizační server v UPC, přes který se to dříve ověřovalo, bude časem vypnutý a nahradí ho to nové přihlašování, pro které si člověk vygeneruje pin a s ním následně založí svůj účet v HBO Go.

Btw ještě někdo si myslí, že UPC bylo špatné? Jo, byli občas na ránu, ale Vodafone tomu nastavuje novej level. Nezvládnou informovat ani o takové prkotině, to je fakt unikátní.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Lev 1974 napsal:

S tím pinem se to týká těch co nemají HBO GO přes operatora,dostanou týden zadarmo a pak si to budou platit a pokud to mají v tv nabídce,tak to HBO zaplatí 2x. Já jsem v pátek také nejdříve najel ohledně přihlášení až k tomu pin u a pak jsem raději vycouval,než abych to platil 2x a pravdou je že při zadávání operátora je 3 od konce HBO cz a tam jde přihlásit klasicky po staru a vše hraje jak má. 

Oprava 3od konce UPC cz.

Při registraci přes PIN na HBOGO.cz se nezadávají žádné platební údaje, tak to nic nebude strhávat 2x. Vytvoří se prostě skutečný HBO účet, konečně, a ten PIN bude sloužit jen pro propojení s UPC. Možná se tím vyřeší i to neustálé odhlašování, protože přihlášení přes UPC a aktivace televize bylo vždy jen na týden. Není tam už to přesměrování na UPC.cz pro přihlášení.

Upraveno uživatelem Vulva
  • Kabel 1000 Mb/s Profi
  • Premium 5G
  • Klasik
  • Vodafone Station 3.1
  • localhost
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od dnešního rána v Moje UPC toto:

od 1. června 2020 se již nebude možné ke službě HBO GO přihlašovat stejným uživatelským jménem a heslem jako do samoobsluhy Moje UPC. Abyste mohli HBO GO dál používat, zaregistrujte se, prosím, přímo na stránkách www.hbogo.cz a vytvořte si zde nové uživatelské jméno a heslo.
 

No a dál je popsaný postup s vygenerováním PINu, atd...

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...
Návštěvník Zuzinkazz

Dobry den, dnes jsem zkusila tu registraci HBO GO podle navodu na Moje UPC, vse jsem vyplnila, ale registraci se mi nepovedlo dokoncit, protoze mi tam vyskocila hlaska, ze ucet s mym emailem uz existuje.  Takze se mam bud prihlasit stavajicim uctem nebo tam dat jiny mail🤯 Nemam jiny mail...stalo se vam to taky nekomu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Romul


Mam dotaz, povedlo se nekomu zprovoznit HBO GO na Android tv boxu pod Kodi Leila 18.7? / mam 8 let stary Samsung a neni uplne Smart/
Doplnek jsem stahl, vse je ok ovsem kdyz ho spustim vyberu zemi CZ, pote  UPC od 1.4.2020, vyskoci na me zadejte email/jmeno  tak predpokladam, ze mam zadat bud email, nebo predzdivku dam ok a zadejte heslo,
zadam heslo a hlasi to incorrect a mohu do zblbnuti zadavat znovu. Podotýkam, ze HBO si platim a na PC,Ipadu a Iphonu me po zadani jmena a hesla normalne bezi. Nevim co je spatne zde, jakou mohu delat chybu?
Predpokladam, ze se nezadava  honza@seznam.cz/Honza, ale jen jedno nebo druhe.

Roman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...