Přejít na obsah

HBO GO přihlášení


Pavel m

Doporučené příspěvky

Když se v přihlašovacím dialogu HBO Go dojede až na nakonec, tak je tam třetí od konce UPC CZ, kde funguje původní přihlášení.

Byla někde tahle změna popsána a oznámena zákazníkům a nebo je to jen důsledek nového chlívku ve stylu Vodafone?

  • Souhlasím 1
  • Děkuji 1
  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak může Vodafone vědět, že si HBO někde na jejich stránkách něco změnilo? Já tedy HBO GO používám na PC docela často, takže jsem pořád přihlášený, takže jsem ještě neviděl, jak to vypadá, ale spíš to asi mělo být lépe popsáno, třeba starý login jako "Vodafone-UPC" a nový jako "Vodafone TV" (pokud to tedy chápu správně, že to nové přihlášení je přes Vodafone TV) a obě volby měly být vedle sebe, aby si toho každý všiml a mohl vybrat tu správnou.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@marenaJsou 2 možnosti se přihlásit-1Bud přes  Upc-tam je volba UPC(od 1.4),to bude asi většina uživatelů a musi se udelat ta nova registrace anebo 2 varianta-je tam Vodafone tv cz.To je pro nove uživatele VF TV.Stale si ale myslim,ze o tomto preregistrovani mel informovat VF/UPC.

A jak může Vodafone vědět, že si HBO někde na jejich stránkách něco změnilo?Žeby  mezi sebou meli nejaky smluvni vztah.To,ze nas o teto situaci VF neinformoval,je spis problem VF,ne HBO

Upraveno uživatelem namec
  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Parzival

Může mi někdo prosím vysvětlit jak se připojit na HBO GO? Četl jsem veškeré komentáře a nikde nic na vygenerování pinu nemám. Mám vše placené na tv mi jde HBO normálně. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Parzival1-pujdeš na www.upc.cz,2-přihlásit se na Moje UPC,3-srolovat dolů,až najedeš na HBO GO-nastavit PIN,4-kliknout na nastavit PIN,5-zapsat si PIN,6-přejít na HBO GO,7-v pravo nahoře Registrace,8-aktivovat HBO GO,9-vybryt operatora(UPC  TV(od 1.4.2020)),10-vyplnit požadované informace,11- dokoncit registraci,12-hotovo

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...