Přejít na obsah

Srovnání s ostatními ISP


Návštěvník evid

Doporučené příspěvky

@antees ty pribehy o TM routujicim pakety pres pul Evropy nebo o problemech na uploadu u CETINu jsou mi nejake povedome. 🙂

Na spoustu ISP by se dalo napsat dost textu, ale problemy se stavaji kazdemu, a tak je mnohem dulezitejsi, jak se k nim postavi. Treba ten TM si trucnul a routovaci politiky doted neopravil, zatimco CETIN je posledni dobou celkem akcni.

 

Ad sdileni optiky TM/CETIN, to uz se deje, ale neni to dostupne na vsech mistech, kde TM nebo CETIN optiku postavil.

  • -
  • -
  • -
  • Compal, 3xCA modul
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Tube napsal:

Vím že tady občas padne na Podu nějaké to špatné slovo, tak pokud máte někdo osobní zkušenost, napište, rád si poslechnu názory

Tak zrovna tu PODU mám třeba já. Uff, koukám, že už něco přes 10 let. Za 500 bylo na začátku 100/30 klasika LAN, pak převedení na GPON 300/80 za stejnou cenu a teď to zvedli na 1000/500 a ještě o něco snížili i cenu 🙂 Mám od PODY jenom NET (v ceně je ale i >50 kanálu IPTV) , u VF mám plnou nabídku DVB-C s modulem. Co si tak matně pamatuji, za celou dobu u PODY maximálně 5 ? výpadku v řádech nějaké hodiny za celou dobu? Prostě to jede bez jakéhokoliv záseku.

Upraveno uživatelem cvancara
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ivo2003

Bezdrátový backhaul pro GPON je dle mého názoru bohužel až moc častý.

Strašně moc menších i větších poskytovatelů to dělá.

 

Např. na ISPfóru (telekomunikace.cz) si pořád radí, jaký spoj pro backhaul GPONu vybrat

 

Na toto jsem se zde nedávno ptal, a od té doby jsem si všiml jak o tom všichni na ispfóru diskutují, jaký spoj tam dát atd.....

 

Takže dle mého názoru to není tak nereálné, jak si myslíš.

Je pravda, že poda nabízí 2Gbps, kdo ale reálně dlouhodobě využívá více než 100Mbps že ?

 

 

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal CH7465VF, 1x CAM
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už nejen PODA, ale i Grape SC, v pár místech UVT internet a za týden a půl bude dvougigabit nabízet i CETIN. Spíš než dlouhodobé využívání 2 Gbps je otázka, kolik uživatelů má (bude mít) doma infrastruktru schopnou ty 2 Gbps uroutovat (routery s alespoň dvěma 2,5 Gbps porty jsou u nás na trhu asi tři) a uswitchovat.

  • -
  • -
  • -
  • Compal, 3xCA modul
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...