Přejít na obsah

Komunikace na dálku


marek-81

Doporučené příspěvky

Dnes mi do datové schránky přišlo PDF:

KOMUNIKUJTE NOVĚ PŘES POŠTOVNÍ  DATOVÉ ZPRÁVY ZDARMA

Potřebujte poslat doporučený dopis z domova? Po dobu nouzového stavu využijte zdarma Poštovní datovou zprávu pro posílání důležité korespondence mezi uživateli datových schránek. Platí po dobu vyhlášeného nouzového stavu.

Využijte možnosti bezpečné a pohodlné on-line komunikace se svými obchodními partnery i zákazníky.  A proč zvolit komunikaci přes Poštovní datové zprávy?

  • Šetří čas i náklady
  • Garantuje dodání
  • Jednoduše prokážete, že jste zprávu odeslali
  • Ověřená identita uživatele na rozdíl od běžné elektronické pošty
  • Bezpečnost

Komunikujte nyní s kýmkoliv a kdykoliv přes Poštovní datové zprávy z pohodlí domova a zcela zdarma.
Více informaci týkající se datových schránek a Poštovních datových zpráv naleznete zde.
 

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by ovšem muselo mít UPC PDZ zapnuté, vím, že před rokem tomu tak nebylo, tak jsem to teď ověřil:

Adresát není orgán veřejné moci, nelze mu tedy poslat bezplatnou datovou zprávu. Bylo by možné mu poslat placenou Poštovní datovou zprávu v případě, že povolí její příjem. Požádejte adresáta, ať povolí příjem Poštovních datových zpráv.

Vodafone jakbysmet, tak tady nebalamuťte lidi anebo informujte výš, že je nutné přijímání PDZ v Datové schránce povolit!

Jinak můžete napsat tak akorát jejich nadaci.

FYI: T-Mobile i O2 má příjímání PDZ povoleno

Upraveno uživatelem retron
.
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak to jsou teda šmejdi. 👎

Edit: Teď mě napadlo, že jste to možná pochopil tak, že mi tu zprávu poslalo UPC. Tak to není, tu zprávu poslala Česká pošta, která nyní umožňuje posílat zadarmo zprávy, které by normálně byly placené. Komukoli. Tedy kromě těch, kteří si jejich přijímání vypnuli 😀

Upraveno uživatelem marena
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 3. 2020 v 22:30, Marek-26 napsal:

Vždyť jsem psal, že přes datovou schránku můžete s UPC komunikovat. UPC má otevřenou pobočku ve svém sídle (dnes jsem tam byl). Pokud byste byl v karanténě, tak se s vámi domluví individuálně, domluvit se při objektivních důvodech dá na všem.

Píše to tady výše Marek, tak ne opravdu s UPC datovou schránkou komunikovat nelze a nikdy to nešlo, teda pokud nejste orgán veřejné moci 😄

Upraveno uživatelem retron
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S většinou firem nelze komunikovat přes datovou schránku vyjma OVM a má to svoji logiku, protože si lze živě představit, jak nějakému zákazníkovi vypadne např. jeho oblíbený TV program a on v zápalu vášně hned začne psát výpověď a posílat ji přes DS - takhle aspoň vychladne, protože běžet na poštu s dopisem už je opruz a program nakonec stejně naskočí, takže je vše zapomenuto :D

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...