Přejít na obsah

Komunikace na dálku


marek-81

Doporučené příspěvky

Zdravím.

Chci se zeptat, zda je v této mimořádné situaci možné komunikovat s UPC na dálku například pomocí datové schránky popřípadě emailem apod., co se týče administrativních záležitostí jako například výpověď služby apod. 

Děkuji

Upraveno uživatelem marek-81
  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Datovou schránkou normálně ano, dá se i klasickou poštou. Tím se dají vyřídit smluvní záležitosti jako ukončení smlouvy, přepisy atp. Jinak má jak UPC, tak Vodafone nepřeberné množství možností komunikace. Od emailu (u UPC slouží hlavně pro komunikaci, kde je nutné přiložit přílohu), přes webový kontaktní formulář, Skype, telefon ...

Ale takové možnosti byly i normálně.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marek-26: ano, samozřejmě vím, že mohu komunikovat s UPC přes různé kanály, ale jde mi o náhradu doporučené pošty. Nemusím přibližovat v jaké době se právě nacházíme a ostatně samy úřady omezují kontakty s klienty, proto mě zajímá, zda i UPC dá možnost klientům s nimi komunikovat i jinak než tím, že musí jít osobně na poštu. Je smutné, že UPC nepoužívá datovou schránku v dnešní době. Na jednu stranu si účtuje dvacku za poslání papírové faktury a na druhou stranu neumožňuje elektronickou komunikaci.

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť jsem psal, že přes datovou schránku můžete s UPC komunikovat. UPC má otevřenou pobočku ve svém sídle (dnes jsem tam byl). Pokud byste byl v karanténě, tak se s vámi domluví individuálně, domluvit se při objektivních důvodech dá na všem.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Komunikace na dálku

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...