Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

:cheers: Zdravím,tak jsem na radu přehodil Scart u TV z AV2 na AV1 a světe div se,obraz je ostrý jak vínko a problém vyřešen,jen jsem musel citelně stáhnout jas a kontrast.Nejsem v AV technice začátečník ale s tímto jsem se nikdy nesetkal.Tímto ještě jednou děkuji za výbornou radu.Seš kapacita Pane. :diky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrej den, měl bych dotaz: připojil jsem ex hdd ke Kaonu abych vyzkoušel to nahrávání a včil sa nemožu dostat k temu obsahu co jsem tam měl. PC hlásí exhdd funguje ale je potřeba naformátovat. Jenže stratím fotky co mám na exhdd. jak to rozchodím a jestli vůbec to půjde???

 

Musí se disk rozdělit na minimálně dva oddíly a první si Kaon sám zformátuje a poslušně na něj nahraje :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník P_V
:cheers: Zdravím,tak jsem na radu přehodil Scart u TV z AV2 na AV1 a světe div se,obraz je ostrý jak vínko a problém vyřešen,jen jsem musel citelně stáhnout jas a kontrast.Nejsem v AV technice začátečník ale s tímto jsem se nikdy nesetkal.Tímto ještě jednou děkuji za výbornou radu.Seš kapacita Pane. :diky

Mně se obraz přes RGB taky jeví hodně rozjásaný proti kompozitu, myslel jsem že je to rozhašené v TV, takže asi další chyba kaónu do zásobníku k nahlášení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Podle mne to není v novém STB, protože mám KCFB 4003 a také neustále Aktualizuje Aktualizuje Aktualizuje a Aktualizuje a vyměněný je během roku už 2x (ale kvůli jiným věcem a Aktualizovat začal až ten druhý). Takže to je jasně problém UPC - možná ti hoší nevědí, co činí (je tam někdo dost schopný to poznat?), nebo jsou jejich STB nějaká produkce za pár centů, nebo to jsou EEC a dělají to lidem naschvál, nebo čertvíco ještě. Taky jsem úplný laik a tak jen řvu, když začnu nadávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ales1498650428

Řekl bych b) je správně - kupují šunty za pár centů. Třeba Handan, který byl proti Kaon milionový, se v létě, když je horko, běžně sekal a jeden se odporoučel úplně. Když zadáte do vyhledávače Handan nebo Kaon tak jediné odkazy prakticky nacházíte v souvislosti s UPC, jinak žádné stránky výrobce nic. Nejspíše šunt Made in PRC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

A nebo že by dalsi kabelovi operator nebyl ktery je vyuzije ? stejne tak Modem.

Proste toto zarizeni je specificke jen pro tento ucel a nikdo dlesi ho moc nevyuzije.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dobry den

mam flashku 16gb kingstone a prijimac ji nevezme vzdy napise ze je potreba zformatovat kdyz ji zacnu formatovat v stb tak formatovani se zakousne a nic se nedeje... nechal jsem to v stb pres hodinu a nic vsude jinde mi flashka funguje... a nenacte ji to ani kdyz je zformatovana na FAT32 i NTFS nejaka rada?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja pouzival delsi dobu 8GB flashku, vzdy na obcasne pauznuti, kdyz si clovek potrebuje odskocit, a fungovalo to spolehlive. Nedavno mi ale zahlasilo, ze je plna a mam pry smazat nejake nahrane porady. Na flashce samozrejme v settopboxu nic videt neni, a formatovani evidentne nefunguje, protoze i kdyz dojede na 100%, tak mi stale tvrdi, ze je flashka plna. V PC naformatovat jde a normalne funguje, v stb se i po preformatovani v PC stale hlasi jako plna.

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • modem Cisco, box VTV
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...