Přejít na obsah

Nova / Prima kostičky


Návštěvník PcBuh

Doporučené příspěvky

Návštěvník PcBuh

Zdravím všechny

Nějakou dobu mám problém s Nova / Nova HD, Prima / Prima HD a Prima Cool / Prima Cool HD a to že kostičkuje obraz, vypadne zvuk a sám už nenaskočí. Je potřeba přehnout jinam a zpět aby opět šel. Vždy to začne kolem 17h a tvá to do noci někdy až rána. Už mě to docela štve

 

V TV mám CA modul. Bohužel nemohu najít sílu signálu 😞 takže nevím jak na to je když to začne 😞 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Nova / Prima kostičky
Návštěvník Groveer

Dnes to začalo dělat i mě. A ještě jsem si všimnul že najednou třeba na Primě je nižší hladina zvuku. Oproti třeba ČT1. Teď je to dobrém vidět při vysílání premiéra. Přepnu z Přímy na ČT1 a televize řve. To dělá cca 3dny.

Upraveno uživatelem Groveer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PcBuh
před 26 minutami, Beris napsal:

U mně je to podobné. Občasné kostičkování s výpadkem zvuku u Nova/Prima. U ID Discovery výpadky zvuku prakticky od doby zařazení do nabídky UPC. Ostrava-Poruba

Já nejčastěji koukám na tyhle tři co jsem psal. Že to dělá jinde ověřené nemám ale možné to je

před 15 minutami, Groveer napsal:

Dnes to začalo dělat i mě. A ještě jsem si všimnul že najednou třeba na Primě je nižší hladina zvuku. Oproti třeba ČT1. Teď je to dobrém vidět při vysílání premiéra. Přepnu z Přímy na ČT1 a televize řve. To dělá cca 3dny.

Tak volume je také někdy u některých stanic opravdu jiné. Jedna je akorát a hned další řve a dělá to dost stanic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Muze souviset s formatem konkretni zvukove stopy a nastavenim TV na konkretni format.
Kolikrat jsou rozdily i v ramci jedne stanice mezi zvukovou stopou v MPEG a stopou v Dolby Digital.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdíl mezi MPEG a AC3 je vždy a bohužel AC3 má jenom pár stanic, takže při přepínání programů je ta rozdílná dynamika citelně znát (takže je snad lepší mít u všech stanic nastavený jenom MPEG, když AC3 je stejně k lejnu, protože je akorát 2.0 a ne 5.1, tuším snad vyjma ČT Sport jednou za rok u MS v hokeji).

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

To samozřejmě chápu. Ale tato změna je cca týden, předtím takové změny nebyli. Nejlíp to vidím na čísle hlasitosti. Proč minulý týden na Primě,ČT,Nově stačilo běžně max 9 teď na Nově a Primě musím mít min 15 abych to vůbec slyšel. Muselo se něco změnit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...