Přejít na obsah

Výpověď


Návštěvník aldik

Doporučené příspěvky

Návštěvník aldik

Je opravdu nutné posílat výpověď poštou, nejde to přes webový formulář? A nabízejí ty slevy o kterých hodně lidí mluví všem, nebo si vybírají (třeba podle toho jak dlouho u nich klient je). Někdy mám chuť od věčně vypadávajícího internetu UPC odejít, bohužel Poda tu není, takže jedině O2 (z bláta do louže? 😄 ), ale kdyby dali na pár měsíců internet za půlku, tak bych třeba i zůstal 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Výpověď
  • po 2 týdnech...

Trochu jiná zkušenost.Měl jsem sportovní balíček u DIGI( dnes Telly) , včetně STB v pronájmu. Teď jsem se po cca 18 měsících rozhodl ukončit smlouvu. U nich je možnost dát výpověď mailem, což jsem využil. Zároveň je nutné do 14 dnů vrátit STB od podání výpovědi, jinak by smlouva nemohla být ukončena., Což jsem taky udělal. Zavolal jsem jim, jak je to s placením. Bylo mi řečeno, že se platí dopředu, čili na nadcházející měsíc a že je výpovědní lhůta 30 dnů. Myslel jsem si, že po 1.4. uplatňuje nový Zákon o telekomunikacích, ale trvali na 30denní výpovědní lhůtě ( ve všeobecných podmínkách to tak mají ). Nevím, kdo má pravdu. jestli jsou jejich všeobecné podmínky nadřazeny zákonu. Každopádně jsem zjistil neskutěčný paradox. Sice zaplatím celý měsíc dopředu, ale i kdybych ten STB odeslal až na poslední chvíli, čili 14 dnů od ukončení smlouvy, tak těch dalších 14 dnů stejně nemohu využít služeb DIGI, protože nemám jak, když už nemám STB. V mém případě dokonce celý měsíc. Buď to na mě zkouší, nebo to mají dobře vymyšlené...

Upraveno uživatelem tramin
  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevrácení zařízení nemůže zabránit ukončení smlouvy.

Novela ZoEK žádnou změnu u výpovědní lhůty, tj. 30 dnů, nepřinesla. Je tam např. změna doby u přenosu telefonního čísla, ale to není případ satelitních služeb.

Za dobu, kdy nebylo prokazatelně možné službu využívat, je poskytovatel povinen vrátit peníze, jinak by se jednalo o bezdůvodné obohacení.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, tramin napsal:

Sice zaplatím celý měsíc dopředu, ale i kdybych ten STB odeslal až na poslední chvíli, čili 14 dnů od ukončení smlouvy, tak těch dalších 14 dnů stejně nemohu využít služeb DIGI, protože nemám jak, když už nemám STB. V mém případě dokonce celý měsíc. Buď to na mě zkouší, nebo to mají dobře vymyšlené...

U Digi (Telly) je možné místo stb sledovat na webu, mobilu atd. 

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Já jsem zavolal na telefonní linku, že chci dát výpověď a přepojili mě. Zvedla to ženská, s kterou jsem se domluvil a za den nebo 2 mi zavolala s nabídkou. Teď po cca 3 letech se mi tady objevil netbox a tak jsem znovu zavolal na infolinku, opět přepojení a domluvil se z fleku - což mě překvapilo, defakto okamžitě řekla, že mi to, co platím může ještě slevnit o kilo nebo o kolik, já jen že mám ten netbox a jsem s tím spokojen a že si ponechám 50/3, když mi dají dobrou cenu. Primárně mám ten netbox. Když to člověk používá k práci, tak se hodí záložní linka 🙂 poslal jsem jen výpověď na televizi a vrátil settopbox s telefonem. 

Upraveno uživatelem warman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...