Přejít na obsah

Vodafone TV oficiálně spuštěna


Návštěvník Lukáš Polák

Doporučené příspěvky

Návštěvník William_

Zlatá cihlička moje milovaná 🤣

Nikdy mě nenapadlo že to napíšu ale jsem za ní rád a co víc, jsem s ní nadmíru spokojený když vidím tohle 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, celkem mě to zaujalo a četl jsem že ji mohu provozovat najednou na 4stb ale už jsem se nedočetl jestli všechny musí být ve stejné sítí. Jde mi o to, pořídím si ji, 1stb budu mít doma v Praze, 2stb připojím u rodičů v Praze a 3stb si připojím na chalupě u Tábora. Takže 3 různé sítě. Budu moct naráz sledovat tv na všech 3stb?

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Toto co tam ukazujete samozřejmě vím. Zpětné zhlédnutí bylo jen u některých stanic. U kterých nebylo uvedeno. Díky Lukáši Polákovi jsme se dozvěděly, že došlo k výraznému navýšení stanic se zpětným zhlédnutím. Jíž je téměř vše. Že k tomu došlo jsme se od Vodafone nedozvěděly. A teď se podíváme jak mají propracovanou televizní nabídku. Namátkou vezmeme hudební stanice. Podíváme li se do seznamu nabízených stanic zjistíme, že nabízejí MTV LIVE HD,  Mezzo LIVE HD a C Music. Podíváme li se do rozšiřujícího se balíčku hudba zjistíme, že obsahuje této stanice MTV,  MTV Dance, MTV Rocks, VH-1 a Mezzo. Klikneme li pro více informací, máme zase jinou skladbu programů. MTV LIVE HD,  MTV Dance, MTV Rocks, VH-1 a Mezzo Live HD. Takže na třech místech tři různé navzájem se vylučující informace. Ve skutečnosti jsou tam všechny uvedené stanice, plus ještě další. Nabídka je perfektní, ale neznalý zákazník se to nemá jak dozvědět.  Doposud tu také není uveden Film Europe HD +. Je pořád pod starým názvem. Jen pro informaci O2 dala nový název hned první den, T-Mobile následující den.  U tak velké společnosti je, toto vše neomluvitelné. Třeba například prodejna v Litomyšli už "zkrachovala". Připadá mě jako by toto vše bylo všem odpovědným jedno. Opačný extrém je O2. Když přijdu do jejich prodejny (mám také O2 TV), zažívám agresivní styl nabídky služeb o které nestojím. U Vodafone mam pocit, že je to každému jedno, že mají na webu nepřesné informace a tím logicky přichází o tisíce zákazníků. Mě to přiznám, ale jedno není. Vodafone má prostě na víc, než na tento amatérismus. 

  • Basic
  • -
  • Základní
  • -
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...