Přejít na obsah

Vodafone TV oficiálně spuštěna


Návštěvník Lukáš Polák

Doporučené příspěvky

před 23 minutami, William_ napsal:

Skvěle napsáno, i video super 👍

Tak video... 😀 Nechci určitě kritizovat za každou cenu, děkuji panu Polákovi za článek a přehled o nové službě. Ale hlavně co se týče videa, tak se omlouvám, ale koukat 7,5 minuty na to, jak přejíždí jednu stanici za druhou v seznamu stanic, to je teda nářez. Čekal jsem, že ano, uvidím část tohoto, ale i ostatní části prostředí. Co EPG, co přehled aplikací, o kterých mluví, co nastavení, jaké jsou odezvy? Jak dlouho trvá přepnutí stanice z jedné na druhou? Jak rychlé je pohybovat se v menu, v aplikacích, z TV na aplikace a zase zpátky? Jak vypadá popis vysílaného programu? To je to, co mi ve videu chybí. A dost podstatně... Omlouvám se za kritiku. Ale třeba bude ještě jedno video? 😉

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV STB
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Slim

Tak já to beru jako takový pilotní provoz. Začne mě to zajímat až ve chvíli, kdy bude aplikace pro Android TV. Nebudu si pořizovat nějaký box, když mám Nvidia Shield, který je desetkrát výkonnější, než ten jejich box... A v neposlední řadě nemám důvod zatím opouštět kombinaci DVB-C přes CA modul...

x MI 9 x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...