Přejít na obsah

Vodafone TV oficiálně spuštěna


Návštěvník Lukáš Polák

Doporučené příspěvky

Tak je otázka,jestli mají zveřejněny všechny tv stanice.Na stránkách uvádí Více než 130 programů a schválně sem si dal tu práci a napočítal jsem tam jenom 129.

Anebo uvádí 

Jaké programy mohu s Vodafone TV sledovat?

S Vodafone TV si můžete vybrat jeden ze 3 základních balíčků : Klasik - 60+ TV stanic (37 HD) Komfort - 120 TV stanic (70 HD) Komplet - 150 TV stanic (…

Takže babo raď.

Upraveno uživatelem namec
  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, penkie napsal:

@namec @black13Na Facebooku se někdo ptal na programou nabídku a bylo mu poslán seznam programů od UPC.Ptal jsem na programy Očka a Prima Comedy central a měly být v HD podle odpovědi na Facebooku.

Tak ten seznam programu UPC jsem tam vložil já,ale bylo to myšleno tak,aby VF udělal nějakou podobnou tabulku,jako má UPC.Jejich přehled tv stanic,co nabízí,je chaotický.

Navíc,ta jejich odpověď na tvůj dotaz ohledně toho Očka a Prima CC,je úplně mimo.To,že ty si to pochopil správně je jedna věc.Ale že VF vypíše stanice,co nabízí,pouze v SD a realita je jiná,viz třeba to Očko,je věc druhá.

Upraveno uživatelem namec
  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když spočítám kolik nabízejí HD stanic na webu je to něco přes 70. Ale píší přes 90. Předpokládám, že některé stanice budou v HD i když je tak nemají označené. Docela by mě zajímala ta sleva až 65% o které píší. Když koukám na ty ceny k internetu, tak to prostě 65% není. Jestli je ještě další sleva, když u nich máš i mobilní tarif? Možná na to přejdu, určitě to bude mít lepší zpětné zhlédnutí.

  • Basic 250 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Modem
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dulezite jsou technicke veci.U Horizon GO boxu cihly,mam 500Gb disk na nahravani.U Vodafone TV boxu 100 hod nahravani do cloudu.U Horizon Cihly je rozliseni HD,max Full HD,U Vodafone TV boxu Full HD i 4K,U UPC cihly zvuk max 5.1,U Vodafone TV boxu zvuk Dolby Atmos.U Horizon cihly HDMI 1.1.U Vodafone TV boxu HDMI 2.UPC cihla Wifi 2.4 i 5 Ghz,Vodafone TV Box zadne Wifi.Ovladac u Horizon spojen s boxem modernim radiovym signale.Vodafone TV box pouze pres blutooth.Horizon cihla aplikace HBO GO.Vodafone TV box HBO OD.Nastaveni ceny je nesmysl.Neni UPC ani Vodafone.Je UPC VODAFONE.Prinejmensim to tak urcite bude od 1 dubna.A vsude se pise,ze pokud mate pripojeni UPC Vodafone,tak to mate mit za 150 Kc.Presto Vam to nedaji a tvrdi ze si to mate vzit za 299 Kc.Ptam se proc?Tak by to nemelo vubec byt.Jsou spojeni.A vubec nemusim nic ukoncovat a neco rusit.Muzu mit klidne jak UPC Horizon GO setobox i aplikaci a pritom si klidne objednat Vodafone TV setobox a mit ji jako dalsi sluzbu i s aplikaci Vodafone TV.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...