Přejít na obsah

Fórum po odhlášení v angličtině


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Postřeh: Jsem přihlášen ke svému účtu, fórum je v češtině (resp. v jazyku OS). Odhlásím se, fórum je v angličtině. Asi si toho moc lidí nevšimne, ani já netuším, zda to trvé déle, zda je to zásah některého z řady (zatím nekomunikujících) nových adminů, nebo je to důsledek stále se rozšiřující progresivní paranoi Microsoftu po posledních aktualizacích Windows

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

@Marek-26Lokalizovaná verze (cz), Windows 10 v1909-19363.720, MS Edge Beta v81.0.416.31. Jistý si nejsem, skutečně je to nepodstatný detail, ale tento stav nastal po několika posledních aktualizacích W10 i Edge v tomto (!) týdnu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Pokud je forum napsane spravne, tak by default (tj. neni-li vynuceno explicitnim nastavenim prihlaseneho uzivatele) nastavuje jazyk podle toho, co mu posle prohlizec v HTTP requestu: https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTTP/Headers/Accept-Language

Tzn. podle nastaveni prohlizece na strane konkretniho cloveka se chovani lisi i v odhlasenem stavu.

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Asi jsem to dostatečně nezdůraznil. Problém nastal (zaregistroval jsem) při posledních třech aktualizacích Windows 10  v tomto týdnu (KB4535996, KB4540673 a KB4551762). Po první (nebo druhé) záplatě mi zmizely veškeré systémové zvuky z oznamovací oblasti (příchod pošty, Skype, a podobné), napravila to ta poslední záplata.
Takže je hezké, když uživatel oznámí má/nemá problém, pokud zatají nebo považuje za nepodstatné, na jakém systému...

Ale proti všem ostatním úletům Microsoftu v poslední době je to prkotina, spíš jen zajímavost k pousmání...

Upraveno uživatelem Retiree
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsem následující test,

jsem přihlášen pod svým účtem na fóru a mám nastavenou češtinu, odhlásil jsem se z účtu, stále tam drží nastavená čeština, přepnul jsem na angličtinu, znovu jsem se přihlásil na účet a najednou tam mám nastavenou češtinu a po odhlášení z účtu je tam opět angličtina.

Možná v tomhle chování je zakopaný pes.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...